Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Dr. Jart Ceramidin Cream – bogaty krem nawilżający

Dr. Jart Ceramidin Cream

Pogoda nas ostatnio nie rozpieszcza, przyroda coraz bardziej daje nam do zrozumienia, że zima zbliża się wielkimi krokami. Do jej początku pozostał zaledwie tydzień, a już mamy do czynienia z lekkim mrozem i opadami śniegu. Jeśli do tego dodamy jeszcze chłodny wiatr, nic dziwnego, że nasza skóra reaguje podrażnieniem i przesuszeniem.  Dr. Jart Ceramidin Cream pomoże ci uporać się z większością bolączek, z którymi borykamy się zimą.

Nawilżenie

Dr. Jart Ceramidin Cream zawiera ceramidy, które mają odbudować, chronić i nawilżyć skórę narażoną na działanie niekorzystnych czynników zewnętrznych. U nas w biurze centralne ogrzewanie pracuje na podwyższonych obrotach, przez co woda odparowuje z naszego naskórka, a twarz staje się przesuszona. Odkąd stosuję Dr. Jart Ceramidin Cream, widzę wyraźną poprawę. Skóra dość szybko została solidnie nawilżona, z jej powierzchni zniknęły suche skórki, o czym najlepiej świadczy bezproblemowa aplikacja pudru z samego rana.

Ochrona

Dr. Jart Ceramidin Cream nie zawiódł mnie podczas długotrwałego przebywania na chłodnym powietrzu. Skóra nie uległa przesuszeniu, nie zareagowała też zaczerwienieniem. Bogaty krem nawilżający Dr. Jart sprawdza się także jako baza pod makijaż, który w moim przypadku składa się z pudru, różu i rozświetlacza.

Wygładzenie i miękkość

Dr. Jart Ceramidin Cream  pozostawia skórę aksamitnie gładką w dotyku, wpływa też korzystnie na jej miękkość. Dzięki regularnemu stosowaniu omawianego kosmetyku pozbyłam się uczucia szorstkości i suchych skórek, które zawsze stanowiły moją zmorę w sezonie grzewczym.

Konsystencja

Dr. Jart Ceramidin Cream ma stosunkowo zwartą i treściwą konsystencję, mimo to emulsja świetnie się wchłania. W rezultacie można nałożyć na krem puder, nie ryzykując przy tym powstania „ciasta”, które prezentuje się mało estetycznie.

Podrażnienie

Podczas stosowania bogato nawilżającego kremu Dr. Jart nie odnotowałam żadnych skutków ubocznych w postaci pieczenia, zaczerwienienia czy wysypki o podłożu alergicznym.

Cena i dostępność

Kosmetyki Dr. Jart są dostępne wyłącznie w perfumeriach Sephora. Za krem bogato nawilżający zapłacimy w nich 169 zł.

Komentarze (3)

Zostaw komentarz