Seks

Piosenki na romantyczny seks

piosenki na romantyczny seks

Planujesz upojną noc ze swoim partnerem? Chcesz uniknąć niezręcznej ciszy w trakcie seksu? A może chcesz wprawić się w dobry nastrój i nadać rytm waszym erotycznym igraszkom? Pomóc może w tym właściwie skompletowana playlista. W dobie Spotify i Youtube jest to bajecznie proste. Przedstawiamy piosenki na romantyczny seks.

Private emotion – Ricky Martin

To dość stary przebój Ricky`ego Martina, który wciąż nie wychodzi z mody. A to wszystko zasługa jego sensualności. To zmysłowa i bardzo romantyczna piosenka, przy której aż chce się kochać powoli, do białego rana.

Experiencia religiosa – Enrique Iglesias

Enrique Iglesias ma na swoim koncie wiele utworów pasujących do romantycznej nocy. Jednnak Experiencia religiosa to utwór wyjątkowy, ponieważ ociekający uczuciowością i seksem.

Darte un beso – Prince Royce

Delikatnie, romantycznie i radośnie, to jeden z tych latynoskich utworów, który wprawia nas w stan błogości. Przy nim widzimy świat w różowych barwach i dajemy ponieść się romantycznym odruchom.

Sensualidad – Prince Royce, J Balvin i in.

Bardzo erotyczny  utwór, przy którym nie sposób nie pomyśleć o seksie. Temperatura w sypialni rośnie za każdym razem, gdy słucha się tych panów śpiewających po hiszpańsku.

La Cosa Mas Bela – Eros Ramazzotti

To tylko przykładowy utwór z twórczości Erosa Ramazzottiego, która wręcz obfituje w romantyczne piosenki do seksu, przy których można się bawić aż do rana. Południowcy mają talent do komponowania zmysłowych przebojów.

Fuego – Eleni Foureira

To tegoroczny utwór reprezentujący Cypr na Eurowizji w Lizbonie. Eleni Foureira otarła się z nim o zwycięstwo. Po swoim występie do Fuego została uznana za seksbombę, która w naturalny sposób ocieka erotyzmem i robi to w niezwykle subtelny sposób. Fuego po hiszpańsku znaczy ogień, a tekst piosenki odnosi się do erotycznych igraszek.

Tranquila – Eleni Foureira i J Balvin

Ten utwór Eleni Foureira nagrała z J Balvinem podczas gali MAD TV. Ocieka on seksem, zmysłowością i dodaje kobietom pewności siebie, maksymalizuje ich pożądanie. Aby noc była upojna, warto zapodać sobie tę piosenkę.

Downtown – Anitta, J Balvin

To także piosenka o bardzo erotycznym tekście. Od razu wpada w ucho i sprawia, że zaczynamy fantazjować o swoim mężczyźnie. Na erotyczne igraszki jak znalazł.

Pierro Fiel – Shakira i Nicky Jam

To bardzo zmysłowa piosenka, która dodaje kobietom pewności siebie i pozwala im odkryć własną seksualność. Dzięki dobrze dobranej muzyce można obudzić w sobie uśpione pokłady erotyzmu.

Clandestino – Shakira i Maluma

Najsławniejsi artyści pochodzący z Kolumbii nagrali razem przebój, który kusi swoją zmysłowością i sprawia, że zaczynamy tęsknić za dotykiem bliskiej osoby.

Can`t Remember to Forget You – Shakira, Rihanna

Dość niegrzeczna piosenka, do której nakręcono jeszcze bardziej erotyczny teledysk pobudzający zmysły. Jest to hit sprzed kilku lat, który wciąż nadaje się do erotycznych igraszek.

El Clavo – Prince Royce

Prince Royce dość często nagrywa piosenki, których tekst odnosi się do miłości oraz seksu. Nie inaczej jest w przypadku El Clavo. To naszpikowana erotyzmem piosenka.

Sin Pijama – Becky G, Natti Natasha

W języku hiszpańskim sin pijama znaczy bez piżamy. Nie trzeba chyba dodawać, że to piosenka ociekająca erotyzmem w warstwie tekstowej i wizualnej (teledysk).

Bierz mnie – IRA

Tytuł mówi wszystko. Stary, dobry, rockowy kawałek, którego tekst odnosi się do seksu w niezwykle udany sposób. Jest lekko niegrzeczny, ale nie wulgarny.  Intrygujące i niezwykle podniecające połączenie.

Dodaj komentarz