Kosmetyki Polecamy!

Dr Irena Eris Neometric – cofnij biologiczny wiek skóry!

Dr Irena Eris Neometric

Przełomowe, wieloletnie badania prowadzone przez naukowców z Centrum Naukowo-Badawczego Dr Irena Eris w dziedzinie glikobiologii skóry, zaowocowały powstaniem nowatorskiej serii kosmetyków NEOMETRIC, która bazuje na stymulacji produkcji proteoglikanów nazywanych obok kolagenu i elastyny trzecim filarem młodości skóry. Rewolucyjne rozwiązanie, zastosowane w tej linii, oparte jest na kompleksie Fluxelen™, który na poziomie komórkowym, przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteoglikanów. W prowadzonych badaniach wykazano, że Fluxelen™, odbudowuje integralność komórkową. Stymuluje w ten sposób rewitalizację, poprawiając kondycję skóry i przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat (wyniki badań in vivo przeprowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris).

NEOMETRIC Krem odmładzający kontur twarzy na dzień SPF 20

Krem odmładzający kontur twarzy na dzień, przeznaczony dla kobiet po 50 roku życia, zawdzięcza swoją niezwykłą skuteczność rewolucyjnemu kompleksowi Fluxelen™, który odbudowuje integralność komórkową, poprawiając kondycję skóry i przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Drobne zmarszczki ulegają redukcji (o 33% u 100% badanych**), a głębokie spłyceniu nawet o 46%**. Twarz odzyskuje wyrazistość i młodszy wygląd dzięki składnikom kompleksu, które wbudowują się w naturalny płaszcz hydrolipidowy skóry i intensywnie modelują kontur twarzy. Krem stanowi doskonałą bazę pod makijaż.

Dr Irena Eris Neometric krem odmładzający na dzień

NEOMETRIC Krem aktywujący młodość skóry na noc

Aktywujący młodość skóry krem na noc jest niezwykle skuteczną kuracją dla kobiet po 50 roku życia. Krem zawiera nowatorski kompleks Fluxelen™, który na poziomie komórkowym przywraca utraconą aktywność i właściwe stężenie proteoglikanów. Dzięki temu intensywnie stymuluje proces rewitalizacji skóry przywracając jej wygląd młodszy nawet o 30 lat*. Zawarte w kompleksie fitohormony stymulują syntezę kolagenu powodując spłycenie głębokich zmarszczek (69%*) oraz zmniejszenie ich ilości (59%*). Krem zapewnia idealne nawilżenie i odżywienie skóry podczas nocnej regeneracji przywracając młody i atrakcyjny wygląd rano.

dr Irena Eris Neometric krem aktywujący młodość na noc

NEOMETRIC Kapsułki redukujące zmarszczki wokół oczu i ust na noc

Specjalistyczna kapsułkowa kuracja skóry wokół oczu oraz ust przeznaczona jest dla kobiet po 50 roku życia. Dzięki wysokiej skuteczności czystego retinolu kuracja niezwykle efektywnie redukuje zmarszczki i drobne linie wokół oczu (89%*) oraz wygładza głębokie bruzdy wokół ust, zmniejszając ich głębokość nawet o 1mm*. Specjalnie dobrany kompleks peptydowy rozjaśnia skórę pod oczami i przywraca jej blask (63%*). Kapsułki bardzo łatwo się rozprowadzają i mają niezwykle przyjemną, jedwabistą konsystencję.

dr Irena Eris Neometric kapsułki pod oczy

Dla uzyskania optymalnych rezultatów pielęgnacyjnych kosmetolodzy z Kosmetycznych Instytutów Dr Irena Eris opracowali autorski masaż skóry wokół oczu i ust.
JAK WYKONAĆ MASAŻ WOKÓŁ OCZU:
1. Wyciskamy zawartość kapsułki na opuszki palców.
2. Delikatnie rozprowadzamy preparat na skórze wokół oczu.
3. Następnie, zaczynając od brwi, wykonujemy małe kółeczka opuszkami palców nad brwiami i pod oczami.
4. Opuszkami palców wykonujemy 3 ruchy okrężne wokół oczu.
5. Kończymy masaż wykonując 3 kółka na skroniach.
JAK WYKONAĆ MASAŻ WOKÓŁ UST:
6. Palcami wskazującym i serdecznym wykonujemy malutkie kółeczka wokół ust najpierw w jednym kierunku, a następnie w przeciwnym.
7. Opuszkami palców, wskazującego i serdecznego, wykonujemy 3 okrężne ruchy wokół ust.
8. Za pomocą jednego palca wykonujemy trzy uciski – na rynience nosowo wargowej.

*Wyniki badań in vivo przeprowadzone w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
**Wyniki badań biometrycznych przeprowadzonych w Centrum Naukowo- Badawczym Dr Irena Eris po 4 tyg. stosowania.

Artykuł sponsorowany

Komentarze (5)

drobina

5 lat temu

Chętnie kupiłabym kosmetyki tej firmy, bo wiele dobrego o nich słyszałam – podobno są bardzo skuteczne 😉 Tylko ich cena trochę mnie przeraża.

pati25

5 lat temu

Bardzo ciekawy opis kosmetyków.Na pewno wiele doskonałych efektów możemy spodziewać się po tych kremach i kapsułkach.Cena jest trochę wysoka,ale jak mają odmłodzić nas o 30 lat to chyba warto wydać tyle pieniędzy.Ciekawa jestem opinii

sirena46

5 lat temu

Z opisu kremów wynika, że są bardzo skuteczne. Przywracają skórze wygląd młodszy nawet o 30 lat to naprawdę rewelacja. Musiałbym taki krem przetestować na własnej skórze, żeby potem móc się wypowiadać czy faktycznie specyfik jest skuteczny.
Masaż natomiast jest zawsze wskazany i skuteczny 🙂
Sprawdziłam cenę tych kremów więc krem kosztuje od 130-150 złotych, a kapsułki są trochę droższe.
Myślę, że cena nie jest wygórowana jak na takie dobre produkty 🙂

dulcynea

5 lat temu

Lubię takie luksusowe kosmetyki.
Kremy dr Eris to zawsze była gwarancja dobrej jakości i tak jest do dziś.
Muszę zorientować się jaka cena tych kapsułek i kremów.
Likwidacja zmarszczek wokół oczu i ust to marzenie wielu kobiet .
I moje także!

Danusiate

5 lat temu

Ciekawie wyglądają te kremy i kapsułki. Kosmetyki Eris nie są tanie, ale mają bardzo dobrą jakość. A nawet jeśli ktoś nie skusi się na kremy, to zawsze warto spróbować tych polecanych przez kosmetologów masaży.

Zostaw komentarz