Zdrowie

Dostęp do wielu lekarzy w jednym pakiecie medycznym

pakiet medyczny

Freepik, grafika dostarczona przez partnera

Korzystanie z pomocy specjalistów bywa kosztowne, jeżeli decydujemy się na prywatne leczenie – czasem bywa to jedyne wyjście, gdy najbliższy termin do lekarza w ramach ubezpieczenia NFZ wyznaczony jest za kilka miesięcy a nawet lat. Prywatne pakiety medyczne cieszą się coraz większą popularnością – czemu warto z nich korzystać?

Szeroki dostęp do lekarzy specjalistów w szybkim terminie

Najważniejszą, i zarazem powodującą największe zainteresowanie cechą, jaką posiadają pakiety LUXMED to łatwy i szybki dostęp do lekarzy specjalistów, na wizytę u których normalnie trzeba czekać kilka tygodni czy nawet miesięcy. Wystarczy umówić wizytę przez formularz online bądź telefonicznie, a na wizytę czeka się średnio kilka dni. Zakup pakietu medycznego LUXMED zapewnia bardzo wygodne leczenie i konsultację z dobrymi specjalistami, co zaoszczędza nie tylko czasu, ale również pieniędzy – miesięczna subskrypcja w wysokości np. 150 zł zapewnia nam nieograniczoną ilość wizyt u danych lekarzy, co w porównaniu z prywatnymi wizytami bez pakietu jest kwotą nawet o kilka razy niższą. Dodatkową zaletą takich organizacji są przejrzyste warunki oraz dedykowane strony internetowe z kontami użytkowników, którzy mogą rezerwować dowolnie wizyty za pomocą kilku kliknięć.

Atrakcyjne cenowo pakiety medyczne

Pakiety LUXMED oferowane przez tę markę są bardzo korzystne pod względem finansowym. W ramach comiesięcznej subskrypcji możemy umawiać wizyty np. u stomatologów, u których prywatne wizyty często kosztują nawet kilkaset złotych. Zakupienie takiego pakietu jest bardzo dobrym rozwiązaniem szczególnie wtedy, gdy mamy w domu małe dzieci – wizyta u pediatry czy innego specjalisty jest wtedy kwestią godzin, maksymalnie na drugi dzień od kontaktu z placówką, a nie kilka dni czy nawet tydzień, jak bywa to w przypadku NFZ. Pakiety rodzinne są równie atrakcyjnie cenowo, a w ich ramach z usług medycznych może korzystać nawet cała rodzina z dziećmi. Wystarczy wejść na dedykowaną stronę internetową i wybrać pakiet, który najbardziej odpowiada naszym potrzebom.

Prywatne placówki w każdym mieście

Ostatnią już, ale za to wielką zaletą prywatnych placówek medycznych jest ich łatwa dostępność na terenie całego kraju, również w nieco mniejszych miejscowościach. Dzięki temu korzystanie z ich usług nie wiąże się z długą podróżą, najczęściej znajdują się one na terenie każdego, średniej wielkości miasta. Wizyty umawiane są dla pacjentów w najbliższych względem zamieszkania placówkach, co daje duży komfort szczególnie dla osób starszych. Dużym plusem prywatnych placówek LUXMED jest również nowoczesność zarówno pod względem wizualnym, jak i wyposażeniowym – lekarze dysponują najnowocześniejszym sprzętem, a budynki są nowe i zadbane, co wpływa na komfort pacjentów i ich samopoczucie. Prywatna opieka medyczna zyskuje ogromną popularność, i nie jest to nic dziwnego – warto zainteresować się pakietami, i zyskać liczne profity, które przydadzą się w momencie choroby.

Dodaj komentarz