Moda

Do czego nosić spodnie z wysokim stanem?

Do czego nosić spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem wspaniale podkreślają atuty kobiecej sylwetki. Pozwalają wyeksponować szczupłą talię i zgrabne pośladki. Do czego nosić spodnie z wysokim stanem?

Nie zakładaj długich bluzek do spodni z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem nie wyglądają dobrze, gdy zestawimy je z długą bluzką. Wówczas praktycznie w ogóle ich nie widać. To, co podkreślają, zostaje zakryte przez długą bluzkę. Nie widać ani szczupłej talii ani zgrabnych pośladków.

Bluzka włożona do spodni

Teoretycznie zbyt długą koszulę można włożyć do spodni. W praktyce jednak prowadzi to dziwnego wybrzuszenia. Nie wygląda to zbyt estetycznie. Dlatego też lepiej od razu zaplanować, z czym będziemy zestawiać jeansy z wysokim stanem.

Krótki top idealny do jeansów z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem wyglądają najlepiej zestawione z krótkim topem, takim, który normalnie eksponowałby brzuch. W związku z tym, iż tę partię naszego ciała przykrywają spodnie, nic nie zostaje odsłonięte.

Nieco krótszy podkoszulek

Spodnie z wysokim stanem można też zestawić ze zwykłym podkoszulkiem, który jednak jest nieco krótszy i też normalnie odkrywałby pępek. Przy spodniach z wysokim stanem wygląda on dobrze, nie prezentujemy się w takim zestawie jak osoby wybierające się na plażę.

Bluzka typu hiszpanka

Jeansy z wysokim stanem można połączyć też z bluzką typu hiszpanka, która normalnie eksponowałaby zgrabny brzuszek. Tak naprawdę dziś można znaleźć dowolny fason bluzki czy topu w wersji nieco skróconej, przez co nie trzeba niczego wpuszczać do spodni, by nasz outfit prezentował się estetycznie.

Uważaj na kolory i printy

Kolor bluzki dopasowujemy do koloru i printu spodni. Jeśli jeansy są czarne czy ciemnogranatowe, pasują nam do wszystkiego. Mają bowiem uniwersalny charakter. Jeśli natomiast są błękitne czy różowe łatwo połączyć je z czymś jasnym – bielą czy bluzką w pastelowych kolorach.

Ostatnio modne są także spodnie z wysokim stanem typu paper bag w kratkę czy paski. Trzeba uważać na printy, ponieważ te nie do wszystkiego pasują. Do wzorzystych spodni najlepiej założyć gładką, jednolitą pod względem kolorystycznym bluzkę czy podkoszulek. W przeciwnym wypadku nasz strój może razić.

Dodaj komentarz