Miłość i związki

Czy starsza kobieta zawsze chce wykorzystać młodszego faceta?

związek z młodszym facetem

Różnica wieku rzędu kilku lat o niczym nie przesądza. Mężczyzna młodszy o kilka lat może okazać się tym jedynym, z którym chcemy się związać, bo zwyczajnie nadaje się na partnera i budzi w nas najgorętsze uczucia. Czy starsza kobieta zawsze chce wykorzystać młodszego faceta?

To, że jesteś młodszy, nie znaczy, że ona widzi w tobie tylko kochanka

Wiek faceta nie przesądza o niczym, a szczególnie o intencjach kobiet. To nieprawda, że panie spotykają się z młodszymi mężczyznami dla dobrego seksu, a wiążą się ze starszymi dla stabilności finansowej. To bardzo seksistowskie stwierdzenie.  Kobiety w większości wiążą się z facetem, w którym się zakochają i który daje im szczęście.  Jego wiek czy status materialny nie mają tutaj nic do rzeczy.

O związku z młodszym facetem krążą mity. Jedne z nich mówią, że kobieta zabawi się, prześpi parę razy z mężczyzną, a gdy seks przestanie jej wystarczać, znudzi się nim i zostawi dla starszego faceta.  Drudzy twierdzą, że to młodszy facet pierwszy zostawi kobietę dla młodszej, bo się nią znudzi. Obydwie teorie są  kosmiczne tak  jak plany niektórych kandydatów na prezydentów miast w zbliżonych wyborach samorządowych.

To, czy cię wykorzysta, zależy od jej charakteru, a nie wieku

Nieważne, czy jesteś młodszy, w jej wieku czy starszy, ona może cię wykorzystać, jeśli jest kobietą płytko zapatrującą się na życie. Analogicznie rozsądna i wartościowa kobieta jeśli się zakocha, to zwiąże się z młodszym mężczyzną.

Czy pokazuje się z tobą?

Tak naprawdę zamiast słuchać ludzi rozprzestrzeniających stereotypy, skup się na tym, jak cię traktuje. Czy wychodzi z tobą na miasto, jest gotowa poznawać twoich znajomych  i pokazywać się z tobą? Jeśli nie ukrywa waszej znajomości przed światem, to masz wyraźny sygnał, że to zmierza w dobrym kierunku.

Czy chce cię lepiej poznać?

Jeśli próbuje lepiej poznać twoje hobby, dowiedzieć się czegoś nt. twoich planów i lepiej cię poznać, to także nie robi tego dlatego, że chce cię wykorzystać. Na twoją korzyść działa też chęć udzielenia ci pomocy, fakt, że ona potrafi przyjść tam, gdzie ty, aby się z tobą zobaczyć.  To świadczy o jej zainteresowaniu.

Gdybyś był dla niej zabawką, którą chce się trochę zabawić, a potem wyrzucić, to nie angażowałaby się tak bardzo w tę relację. Młodych, wolnych i przystojnych facetów jest mnóstwo. Do zabawy znajdzie się paru chętnych. Jeśli wasza relacja już trochę trwa, a ona nadal ją kontynuuje, to chyba najlepszy znak, że nie chce cię wykorzystać, a po wszystkim porzucić jak niechciane kapcie.

Dodaj komentarz