ABC menopauzy Menopauza

Czy Femelis Meno pomógł złagodzić objawy menopauzy?

femelis meno

Mama jednej z naszej redaktorek od pewnego czasu boryka się z dokuczliwymi objawami menopauzy. Za najbardziej uciążliwe uważa uderzenia gorąca, które pojawiają się znienacka i skutecznie dezorganizują jej życie. Do tego dochodzą zlewne poty, które szczególnie dają się we znaki latem. Choć stara się nosić ubrania z cienkich, przewiewnych i naturalnych materiałów, mokre plamy wciąż się pojawiają.  Do tego dochodzą zaburzenia snu i koncentracji oraz cyklicznie powracające huśtawki nastroju.  Mama naszej redaktorki z przyczyn zdrowotnych nie może skorzystać z hormonalnej terapii zastępczej. Postanowiła natomiast przetestować Femelis Meno. Ten suplement diety swoje działanie opiera na ekstrakcie cytoplazmatycznym z pyłków i słupków kwiatowych.  Czy Femelis Meno pomógł złagodzić objawy menopauzy?

Czy Femelis Meno nadaje się dla alergiczek?

Mama naszej redaktorki jest alergiczką i dlatego początkowo bała się zażywać Femelis Meno. Przerażała ją perspektywa kontaktu z pyłkami i słupkami kwiatowymi, zatem potencjalnymi alergenami. Producent jednak zapewnia na ulotce, że substancja aktywna została pozyskana z wykorzystaniem zaawansowanych i nowoczesnych technologii. W rezultacie udało się oddzielić pożądane substancje pochodzące z pyłków i słupków kwiatowych – aminokwasy, minerały, kwasy tłuszczowe, witaminy i antyoksydanty od potencjalnych alergenów. Mama naszej redaktorki postanowiła dać szansę Femelis Meno, przyjmowała suplement diety przez 3 miesiące, w tym czasie nie odnotowała żadnej reakcji alergicznej.

Standaryzowana ilość unikalnej substancji aktywnej

Pani Danuta zauważyła też, że zażywanie Femelis Meno jest dużo wygodniejsze od spożywania dań bogatych w soję – roślinę zawierającą izoflawony, substancje zaliczane do fitoestrogenów, czyli związków o budowie strukturalnej zbliżonej do ludzkich estrogenów.  Produkt zawiera standaryzowaną ilość ekstraktu cytoplazmatycznego z pyłków i słupków kwiatowych. Każda tabletka dostarcza 160 mg tej substancji czynnej. Codziennie należy zażywać 2, co przy opakowaniu zawierającym 60 pigułek, sprawia, iż wystarcza ono na miesiąc.

Żegnajcie, uderzenia gorąca!

Po 3 miesiącach regularnego stosowania Femelis Meno zgodnie z zaleceniami producenta pani Danuta stwierdziła zmniejszenie objawów wazomotorycznych menopauzy. Przede wszystkim uderzenia gorąca stały się dużo słabsze i rzadsze. To właśnie one najbardziej utrudniały jej codzienne funkcjonowanie i powodowały dyskomfort.  Za sprawą Femelis Meno doszło też do redukcji zlewnych potów, co jest niezwykle istotne w okresie wiosenno-letnim, gdy prawidłowa praca ośrodka termoregulacji odgrywa naprawdę istotną rolę.

Wewnętrzna harmonia i zdrowy sen

Pani Danuta zauważyła też, że odkąd stosuje Femelis Meno, dużo rzadziej złości się na bliskich. Wcześniej jej mąż i córka często narzekali na niczym nieuzasadnione i przesadzone reakcje. To zasługa huśtawek nastroju, które zostały zredukowane dzięki substancjom czynnym zawartym w suplemencie diety. Pani Danuta nie ma obecnie większych problemów z zasypianiem, nie budzi się w środku nocy, wstaje dopiero o 7 rano, dzięki czemu w pracy czuje się wypoczęta i pełna energii. A propos działalności zawodowej, mama naszej redaktorki często nie umiała skoncentrować się na wykonywanej pracy. Wszystko rozpraszało jej uwagę. Odkąd regularnie przyjmuje suplement diety jest w stanie skupić się na bieżących zadaniach.

Pani Danuta uważa Femelis Meno za produkt skuteczny i bezpieczny, dlatego zamierza go nadal stosować. Poleciła go też swojej koleżance z biura, która ostatnio zaczęła skarżyć się na objawy przekwitania. Cena produktu waha się od 50 do 60 zł, co daje 2,5 – 3 zł dziennie. Nie jest to wygórowana cena, biorąc pod uwagę fakt, iż u pani Danuty Femelis Meno naprawdę działa. Jego stosowanie jest wygodne, wystarczy popić tabletkę szklanką wody.

Jeśli szukasz szczegółowych informacji nt. Femelis Meno, odwiedź stronę internetową http://www.femelismeno.pl/

Komentarze (4)

Goplana

5 lat temu

Produkt zapowiada się naprawdę ciekawie. Pierwszy raz słyszę o ekstrakcie z kwiatów w zwalczaniu objawów menopauzy.

Zostaw komentarz