co eksponować

Czy zdarzyło Ci się zobaczyć na wystawie sukienkę, o której pomyślałaś momentalnie: Musi być moja! Taką, która przyspieszyła bicie serca i rozbudziła Twoją wyobraźnię. Już czułaś na sobie uwodzące spojrzenia mężczyzn i zazdrosne spojrzenia koleżanek…

Wchodzisz więc do sklepu, ściągasz wymarzoną sukienkę z wieszaka i co tchu biegniesz do przymierzalni, aby mieć ją już na sobie. Zakładasz, patrzysz i …. cały Twój entuzjazm znika jak bańka mydlana. Twoja cudowna sukienka odstaje w ramionach, nie układa się w biodrach, a w pasie robią się fałdy!

Kobieca sylwetka ma wiele krągłości, dlatego dobranie odpowiednich ubrań bywa ciężkie. Mamy piękny biust, który trzeba odpowiednio wyeksponować oraz cudowne, krągłe biodra, które muszą ujmująco wyglądać zarówno w spodniach, jak i w spódnicy. Każda kobieta ma inną sylwetkę.

Aby pomóc sobie w doborze garderoby, warto poznać typologię kobiecych sylwetek. Dzięki tej wiedzy każda z nas może właściwie dobrać ubrania i cieszyć się tylko udanymi zakupami.

Sylwetka jabłko

Ten typ sylwetki rozpoznamy po masywnych ramionach, pełnej talii bez wcięcia oraz płaskich pośladkach. Panie o tej sylwetce mają zazwyczaj ładne, szczupłe nogi. Podkreśli je z pewnością delikatnie rozkloszowana spódnica, najlepiej o długości za kolano. Bluzki powinny mieć głęboki dekolt, który wyeksponuje krągły biust. Panie o tym typie sylwetki szczególnie pięknie prezentują się w kopertowych sukienkach.Te ostatnie często wybiera Kate Winslet, doceniana za talent aktorski, jak również elegancję i szyk, nie tylko na wielkich galach.

Szlifiernia Stylu