Medycyna estetyczna Zmarszczki

Chcesz poprawić kondycję skóry? Poddaj się zabiegowi ThermoPeel!

chcesz-poprawic-kondycje-skory-poddaj-sie-zabiegowi-thermopeel

Gładka, jędrna skóra stanowi marzenie każdej kobiety. Jak uzyskać pożądany efekt, nie poddając się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i urządzenie ThermoPeel.

W przypadku ThermoPeel mamy do czynienia z urządzeniem, które łączy w sobie pięć różnych technologii estetycznych. Aparat umożliwia przeprowadzenie nieinwazyjnego zabiegu, który spektakularnie poprawia kondycję skóry. W urządzeniu ThermoPeel wykorzystano technologie estetyczne takie jak:

  • złuszczanie naskórka przy zastosowaniu mikrokryształów złuszczających tlenku glinu (peeling mechaniczny z wykorzystaniem korundu),
  • diodowy laser do regeneracji skóry,
  • fala radiowa bipolarna do napinania tkanki podskórnej i sekwencyjnej odnowy włókien kolagenowych,
  • podciśnieniowy masaż próżniowy do drenażu limfatycznego,
  • elektroporacja do tworzenia kanałów jonowych, za sprawą których substancje czynne zawarte w specjalnych serum wnikają w głąb skóry.

Pożegnaj się ze zmarszczkami!

Twoim problemem jest szorstka, zniszczona skóra? A może chciałabyś pozbyć się zmarszczek na czole, szyi lub linii mimicznych wokół oczu i ust? ThermoPeel stanowi odpowiedź na wymienione problemy, to innowacyjne urządzenie dogłębnie regeneruje skórę szorstką i zniszczoną. Ponadto aparat ThermoPeel dzięki współdziałaniu kilku technologii skutecznie redukuje blizny potrądzikowe, przebarwienia i rozstępy.

Pozbądź się martwego naskórka!

Kryształki tlenku glinu, zwane też korundem, pozwalają przeprowadzić peeling mechaniczny, który prowadzi do intensywnego złuszczenia naskórka. Aparat przez sterylną głowicę podaje na powierzchnię skóry niewielkie cząsteczki o średnicy 100 mikronów. Po tym jak strumień powietrza uderzy w powierzchnię skóry, zostaje on natychmiast zassany do urządzenia wraz z obumarłymi komórkami naskórka.

Jak pobudzić skórę do produkcji kolagenu?

Z kolei biostymulacja laserowa ma na celu pobudzić fibroblasty do syntezy kolagenu, podstawowego białka strukturalnego skóry, odpowiedzialnego za jej jędrność i sprężystość. Jednocześnie naświetlanie laserem stymuluje procesy gojenia w komórkach skóry i tym samym zmniejsza widoczność blizn potrądzikowych..

Ekspert SkinClinic

Gładka, jędrna skóra stanowi marzenie każdej kobiety. Jak uzyskać pożądany efekt, nie poddając się inwazyjnym zabiegom chirurgii plastycznej? Z pomocą przychodzi medycyna estetyczna i urządzenie ThermoPeel.

Zalety drenażu limfatycznego

Natomiast pompa zamontowana w urządzeniu pozwala wykonać masaż próżniowy. Polega on na zassaniu fałdu skóry między dwie rolki pracujące w głowicy. Drenaż limfatyczny niesie ze sobą liczne korzyści, przyczynia się między innymi do przemieszczenia depozytów limfy między komórkami, złagodzenia dolegliwości bólowych i podwyższenia aktywności komórkowej.

Ujędrniamy skórę!

Z kolei głowica bipolarna fali radiowej służy do redukowania zmarszczek głębokich i powierzchniownych oraz walki z poluźnieniem skóry. Wskutek działania podciśnienia skóra jest zasysana do rękojeści, co z kolei pozwala miejscowo zadziałać falą radiową. To rozwiązanie pozwala skierować energię w głąb skóry, gdzie ulega ona przekształceniu w ciepło, które przekłada się na silny skręt i regenerację włókien kolagenowych. W rezultacie struktura tkanek skóry właściwej ulega zmianie, co przyczynia się do spłycenia zmarszczek, a także do spektakularnego wzrostu napięcia i ujędrnienia skóry.

By składniki aktywne mogły wniknąć w głąb skóry

Zabieg ThermoPeel wieńczy specjalny moduł, który wykorzystuje impulsy wysokiej intensywności, które wywołują elektroporację. W związku z tym, iż pole elektryczne wytwarza kanał jonowy substancje czynne zawarte w specjalnym serum mogą wniknąć w głąb skóry i poprawić jej kondycję. Transport składników aktywnych ułatwiają impulsy o niskiej częstotliwości, emitowane przez urządzenie, to właśnie one przyczyniają się do elektroforetycznego ruchu cząstek wewnątrz przestrzeni śródmiąższowej. Wykorzystanie impulsów różniących się częstotliwością przynosi doskonałe rezultaty w postaci poprawy kondycji mięśni, naprawy tkanek oraz minimalizacji dyskomfortu.

Czego mogę się spodziewać po zabiegu ThermoPeel?

Już po jednym zabiegu ThermoPeel można dostrzec wyraźną poprawę, zmarszczki i linie mimiczne ulegają spłyceniu, jednocześnie skóra staje się miękka, gładka i sprawia wrażenie odmłodzonej. Kolejne sesje zabiegowe wzmacniają efekt. Po zakończeniu terapii można spodziewać się oczyszczenia skóry, zrównoważenia cyklu wymiany naskórkowej, podniesienia owalu twarzy i spłycenia zmarszczek oraz linii mimicznych.

Skóra po zabiegu sprawia wrażenie lekko zaczerwienionej? Nie masz powodów do niepokoju, efekt ten zazwyczaj ustępuje samoistnie po upływie kilku godzin. W związku z tym, iż przez dwa dni po zabiegu może utrzymywać się efekt lekkiej nadwrażliwości skóry, należy stosować odpowiednie kosmeceutyki polecone przez terapeutę. Mają one za zadanie uzupełnić i wzmocnić efekt po zabiegu. Chcesz poprawić kondycję swojej skóry, ale obawiasz się dyskomfortu? Zabieg ThermoPeel jest bardzo przyjemny i relaksujący.

O zabiegu ThermoPeel przeczytasz również na stronie SkinClinic.

Ekspert SkinClinic

Komentarze (11)

Tess

9 lat temu

Dobrze, że jest tyle możliwości dbania o siebie. Pomimo tego cieszę się, że nie żyłam w czasach gdy uroda była tak ważna i ludzie lubili mnie za to kim jestem. Nie lubię takich poważnych zabiegów i miałabym kłopot.

Zyśka

9 lat temu

Dziwię się, że tak wiele kobiet idzie pod nóż, by pozbyć się zmarszczek. Przecież istnieją zabiegi nieinwazyjne:)

alkilia60

9 lat temu

Raczej się nie skuszę, ponieważ w moim przypadku peelingi mechaniczne, a zwłaszcza tak intensywne jak korund, nie są wskazane.

pati25

9 lat temu

Jak się czyta o tym urządzeniu i jego działaniu na skórę to ma się ochotę poddać zabiegowi.Likwiduje wiele problemów ze skórą.Nie wiem czy byłby odpowiedni dla mojej wrażliwej skóry.

Amelie_53

9 lat temu

Ciekawe urządzenie, działa na kilku poziomach. Ile kosztuje taki zabieg? Przed korzystaniem z dobrodziejstw medycyny estetycznej często powstrzymuje mnie cena.

Zostaw komentarz