Moda

Bycie modną a własny styl

Bycie modną a własny styl

Wiele kobiet staje w obliczu wyznania. Czy podążać za modą i najnowszymi trendami, a może pozostać wierną własnemu stylowi, którego ramy jednoznacznie zdefiniowałyśmy.  Wbrew pozorom odpowiedź jest bardzo prosta. Czy bycie modną stoi w opozycji do własnego stylu? Oczywiście, że nie.

Mnogość trendów

Dziś moda jest pojęciem  dość szerokim. Trendy są jednocześnie bardzo różne rzeczy. Zawsze znajdziesz tym samym ubrania, które wpisują się w twój własny styl.  Owszem, nie wszystko, co modne, ci pasuje, ale np. jeśli na co dzień ubierasz się dziewczęco, to z pewnością hiszpanka w kwiaty wpadnie ci w oko. Spodnie z lampasami już niekoniecznie, bo to inna bajka. Czerp z mody to, co najlepsze dla ciebie i twojej sylwetki. Nie musisz za nią ślepo podążać.

Własny styl to wyraz samoświadomości

Budowanie własnego stylu świadczy o dojrzałości i sile charakteru. Uczysz się bowiem wyrażać siebie, wiesz, jaka jesteś i nie boisz się pokazać światu swojego prawdziwego oblicza.  To znak sporej odwagi, ale też samoświadomości.

Koniec z wyrzucaniem pieniędzy w błoto

Ponadto własny styl to też spora oszczędność. Nie wydajesz masy pieniędzy na to, aby wyglądać modnie, co sezon zmieniając zawartość szafy. Pamiętaj, że moda ma służyć tobie. Nie masz być jej ofiarą, która wydaje krocie na ubrania, a nie zawsze wygląda w nich korzystnie.

Noś to, co lubisz

Wybieraj to, co lubisz. Jeansy z wysokim stanem nie są modne zimą? I co z tego? Nie musisz rezygnować z ich noszenia, jeśli wyglądasz w nich obłędnie. Kochasz sukienki w kwiaty, które są króciutkie? Tego lata mogą królować kreacje maxi, a ty możesz pozostać wierna swoim preferencjom. Noś to, w czym czujesz się wygodnie, kobieco i komfortowo.

Koniec z byciem ofiarą mody

Nie bądź ofiarą mody, która męczy się na 15-centymetrowych szpilkach w sukience do ziemi z długimi rękawami, bo to jest teraz trendy. Załóż wygodne balerinki i krótką, letnią sukienkę na ramiączkach. Od razu poczujesz się dużo bardziej komfortowo.  Jak coś z nowych trendów wpadnie ci w oko, to przemycisz to do swojej szafy w takiej wersji, która ci odpowiada.

Dodaj komentarz