boso-po-rosie-blog-czytelniczek-portalu

Drogie Czytelniczki

Bardzo cieszy nas fakt, że portal Menopauza.pl w niedługim czasie stał się miejscem spotkań pań, które znajdują tu nie tylko konkretne informacje, ale też spędzają miło czas, wymieniając się spostrzeżeniami nierzadko opisując przy tym swoje własne doświadczenia. Widzimy tworzące się więzi i ze swojej strony zrobimy jak najwięcej, by je zacieśniać. Już niedługo pojawi się nowe forum, a po nim przyjdzie czas na kolejne innowacje. Motorem sprawczym są dla nas Wasze wypowiedzi, maile oraz ankiety, które wypełniacie, wskazując nam co na portalu jest dobre, co warto rozwinąć, czego jeszcze brakuje. Serdecznie Wam za to dziękujemy!

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom czytelniczek Menopauzy, chcemy oddać do Waszej dyspozycji blog portalu: Boso Po Rosie

Dotychczas było to miejsce publikacji różnych luźnych informacji i spostrzeżeń na temat okresu przekwitania. Mamy jednak wizję, by blog ten stał się miejscem publikacji Waszych przemyśleń, wspomnień oraz twórczości (również poezji) – aby ważne dla Was myśli nie zgubiły się wśród wielu komentarzy oraz by dać innym możliwość odnoszenia się do Waszych wypowiedzi.

Co zrobić, aby zacząć pisać na Boso Po Rosie?
To bardzo proste, zastosuj się do poniższych zasad:

  1. Wyślij gotowy tekst (lub kilka) na adres mailowy: forum@menopauza.pl
    – Nie zapomnij zaznaczyć jak chcesz, by został on podpisany (czy pseudonimem, czy inicjałami, czy pełnym nazwiskiem)
    – Przyjmujemy tylko teksty autorskie, nie zgadzamy się publikować tekstów cudzych (rodziny, znajomych itp.), a już szczególnie kopiowanych z innych stron.
  2. Nadesłany tekst zostanie przez nas zweryfikowany, a jeśli napisany jest poprawnie i nie zawiera treści obraźliwych, bardzo chętnie go opublikujemy.
    – Tygodniowo zobowiązujemy się do publikacji maksymalnie 5 wpisów.
    – Wpisy nie powinny być dłuższe niż 2 strony A4 standardowego tekstu (jeśli tekst będzie dłuższy, zostanie podzielony przez nas na kilka wpisów, np. „Poezja Magdy cz.1”, „Poezja Magdy cz.2”

A. Złotkowska