beaulift-efekt-operacji-plastycznej-bez-inwazyjnosci-skalpela-oraz-igly

„Czas” zdawać by się mogło to wróg dzisiejszego świata. Dzień za dniem mija w zawrotnym tempie a doba jest stale za krótka. Stres, masa obowiązków rodzinnych i zawodowych, życie na wysokich obrotach – oto kwintesencja codzienności współczesnych kobiet.

Spełnienie naturalnego pragnienia – zachowanie urody i młodości nie przychodzi nam łatwo. I tu właśnie pojawiają się pomysły nowoczesnej kosmetologii – BEAULIFT – biomimetyczne koncepcje kosmetyki ANTIAGE XXI wieku.

Codzienna, systematyczna pielęgnacja kosmeceutykami linii BEAULIFT to gwarancja osiągnięcia efektu gładkiej, sprężystej i wyraźnie odmłodzonej skóry. To BEAULIFT zapewnia Ci efekt operacji plastycznej bez inwazyjności skalpela oraz igły – to łagodne rozwiązanie o intensywnym działaniu. A wszystko dzięki zastosowaniu: POLIPEPTYDÓW – białek z wysokim IQ.
Pielęgnacja anti-age BEAULIFT stanowi połączenie naukowo zaawansowanej technologicznie formuły kosmety-ków – system DMS oraz biointeligentnych, opatentowanych składników aktywnych, by w efekcie minimalizować upływ mijającego czasu.

DMS (Derma Membrane Structure) to koncentrat stworzony z lipidów identycznych do tych, które w naturalny sposób znajdują się w naszej skórze. To unikalne połączenie fizjologicznego składu i struktury charakteryzuje się łatwym wchłanianiem i przyswajaniem oraz świetną tolerancją skórną.

Polipeptydy natomiast odpowiadają za regulację procesów komórkowych oraz komunikację międzykomórkową, co wywiera istotny wpływ na funkcjonowanie skóry. To przyszłość kosmetyki i nadzieją na młody i atrakcyjny wygląd każdej kobiety.

Podstawowym składnikiem aktywnym w linii BEAULIFT jest Hexapeptyd-3, blokujący przekazywanie impulsów nerwowych, odpowiedzialnych za skurcze mięśni. Efekty jego działania porównywalne jest do toksyny botulinowej. Pseudobotulina aplikowana na skórę dociera do jej głębszych warstw, gdzie hamuje przekazywanie impulsów nerwowych do mięśni, zapobiegając ich skurczom. Badania in vivo przeprowadzone w grupie kobiet, wykazały spłycenie zmarszczek o 30%.

Bionantech