Anastasia Beverly Hills bezbarwny żel do brwi

Bezbarwny żel do brwi to kosmetyk, który potrafi zdziałać cuda. Wiele kobiet w ogóle zapomina o tym elemencie makijażu. Malujemy twarz, oczy, ewentualnie usta, ale o brwiach zapominamy. Tymczasem to właśnie one stanowi oprawę naszej twarzy i nadają jej wyraźne ramy. Jak sprawdził się Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel?

Bezbarwny żel do brwi ma moc

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel ma postać bezbarwnego żelu nabieranego na szczoteczkę, którą doskonale znamy z tuszy do rzęs.  To dobra wiadomość zarówno dla miłośniczek naturalnego makijażu, jak i pań stosujących pomady oraz cienie do brwi. Produkt można nałożyć solo, gdy ma się bardzo ciemne, gęste brwi i chce się im nadać bardziej zdyscyplinowany wyraz.  Istnieje także możliwość jego aplikacji na cień lub pomadę, aby utrwalić kosmetyk kolorowy.

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel – właściwości pielęgnacyjne

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel ma też za zadanie pielęgnować włoski. To zasługa ekstraktu z rumianku, który wzmacnia brwi. Kosmetyk jest niezwykle prosty w obsłudze i nie wymaga dużej wprawy. Nanoszony na łuk brwiowy nie uczula ani nie podrażnia skóry.  Jest bardzo wydajny. Stosowany codziennie wystarczy nam na kilka miesięcy użytkowania.

Cena i dostępność

Anastasia Beverly Hills Clear Brow Gel kupimy wyłącznie w perfumeriach Sephora w cenie 109 zł. To dobra inwestycja, ponieważ brwi utrwalone żelem wyglądają nienagannie aż do wieczornego demakijażu. Jednocześnie nie odczuwamy efektu nadmiernie usztywnionych włosków. Żel daje naprawdę bardzo naturalny efekt.