Miłość i związki

8 oznak, że ona cię nie odrzuci

strach przed odrzuceniem

Zastanawiasz się, czy masz u niej jakiekolwiek szanse na coś więcej?  A może boisz się, że nie jesteś dla niej wystarczająco doskonały i w końcu się na tobie pozna, po czym odejdzie do innego? Spokojnie, męski strach przed odrzuceniem często nie ma racjonalnych podstaw i wynika z niskiej samooceny samego zainteresowanego. Przedstawiamy 8 oznak, że ona cię nie odrzuci.

Pomimo różnych sytuacji wciąż chce utrzymywać z tobą kontakt

W ogóle było między wami różnie, czasem ją wkurzałeś, nie wszystko wychodziło, jak należy, ale mimo to, ona wciąż chce utrzymywać z tobą kontakt.  Jeśli jeszcze od ciebie nie uciekła i nie unika ciebie na ulicy, potrafi z tobą normalnie porozmawiać, to znak, że chyba nie jesteś wcale taki zły i beznadziejny, jak ci się wydaje. Kobiety patrzą na mężczyzn całościowo. Oceniają  intencje, dostrzegają nierzadko, że pod dziwacznym zachowaniem kryje się jakiś strach – przed oceną, odrzuceniem, tym, że facet nie chce słabo wypaść w oczach swojej wybranki. Jeśli w ogólnej ocenie wypadniesz korzystnie, możesz być spokojny.

8 oznak, że ona cię nie odrzuci. Jest osobą pewną siebie i wie, czego chce

W ogóle mogłoby się wydawać, że piękna i pewna siebie kobieta to duże ryzyko, bo pewnie odejdzie z innym. W końcu na brak powodzenia nie narzeka. Pamiętaj jednak, że takie osoby zdradzają dużo rzadziej. Kobieta pewna siebie wie, czego chce.  Nie jest niezdecydowana i nie waha się, czekając, aż zjawi się ktoś lepszy. Zawsze sięga tylko po to, czego naprawdę pragnie. Skoro zwróciła na ciebie uwagę, musisz być naprawdę wyjątkowy i odpowiedni dla niej. Uwierz, taka kobieta nie zadowoli się byle czym.  Zakompleksione, niepewne siebie kobiety, które nie czują się dobrze we własnej skórze często uważają, że zasługują na kogoś lepszego i ciągle czekają, aż ten ktoś się zjawi.  Skoro pewna siebie piękność wybrała właśnie ciebie i wykazuje zainteresowanie twoją osobą, możesz być pewny, że cię nie odrzuci. Atrakcyjne kobiety nie znają desperacji i od razu odrzucają facetów, którzy z jakichś powodów im nie pasują.

Nigdy niczego ci nie wypomina

Gdyby cię nie akceptowała, na pewno już dawno byś o tym wiedział. Kobiety często są dużo bardziej zdecydowane od mężczyzn w kwestii relacji damsko-męskich.  Potrafią podejmować szybkie decyzje. Uwielbiam spędzać z nim czas lub nudzę się i wolę spotkać się z przyjaciółką.  Jeśli ci niczego nie wypomina, to znaczy, że akceptuje cię takim, jakim jesteś. Nie jesteś doskonały, ale ona o tym wie i już dawno się z tym pogodziła.  Pamiętaj, gdybyś jej nie pasował, już dawno zostałbyś przez nią odrzucony. Nie wypomina ci wad, nie dlatego że ich nie dostrzega, ale dlatego że pogodziła się z twoim charakterem. Najwidoczniej dostrzega w tobie więcej zalet niż ty sam.

Jest romantyczką i rzadko się zakochuje

Kobiety o romantycznym usposobieniu z reguły rzadko się zakochują, a co za tym idzie są dużo wierniejsze swoim wybrankom.  Taka osoba cię nagle nie odrzuci po wielu miesiącach znajomości, bo na igranie z cudzymi uczuciami nie pozwala jej empatia. Jest z tobą, bo tego chce  i jest tego pewna. Jak coś pójdzie ci nie tak, to i tak cię nie zostawi, bo zależy jej na tobie.

Lubi się do ciebie przytulać

Kobiety na ogół mają tak, że odrzucają wszystkich mężczyzn, którzy się do nich chcą za bardzo zbliżyć. Nie lubimy dotyku obcych facetów. Ale gdy mężczyzna ma szansę stać się tym jedynym i naprawdę traktujemy go poważnie, to lubimy się do niego przytulać. Skoro pozwala sobie na czułe gesty, to znaczy, że nie jesteś dla niej pierwszym lepszym kolesiem, który się nawinął.

Na ogół nie odmawia spotkań i od razu odpisuje

Skoro ona zawsze odpisuje, oddzwania, godzi się na spotkanie, to naprawdę możesz przestać bać się odrzucenia. Jeśli nawet tym razem powie nie, to poda jakieś uzasadnienie i zaproponuje inny termin lub wyrazi chęć spotkania kiedy indziej.

Jest dojrzała emocjonalnie i potrafi spojrzeć na pewne sprawy realnie

Kobiety, które są dojrzałe emocjonalne, wiedzą, czego chcą od życia. Wiedzą, że nie jesteś ideałem, ale nikt nim nie jest. Sprawdzają więc, czy posiadasz te cechy, bez których nie potrafią się obejść. Kobieta dojrzała emocjonalnie nie skacze z kwiatka na kwiatek, nie ma pretensji o pierdoły. Skupia się natomiast na tym, co rzeczywiście jej ciąży.

Jest wymagająca, ale nie oczekuje perfekcji

Wiesz, dlaczego wymagająca kobieta to paradoksalnie osoba, która na 99% cię nie odrzuci? Bo ona nawet nie zadaje się dłużej z kimś, kto nie spełnia jej oczekiwań, w ogóle nie marnuje czasu na nierokujące znajomości. Jeśli  ona wymaga od faceta szacunku, to każdy, kto jej go nie okaże, od razu jest out.  Nie oczekuje jednak perfekcji, wie, że nikt nie jest ideałem.

Dodaj komentarz