Miłość i związki

5 sytuacji, w których jawisz się jako beznadziejny facet i wyprowadzasz kobietę z równowagi

beznadziejny facet

Kobiety czasem mają naprawdę dość faceta, nawet gdy im na nim zależy. Po prostu on zachowuje się tak, że trudno nie wyjść z siebie i nie pomstować na niego. Przedstawiamy 5 sytuacji, w których jawisz się jako beznadziejny facet i wyprowadzasz kobietę z równowagi.

Nie odpisujesz na wiadomość

Kobiety są na tym punkcie bardzo wyczulone. Szlag nas trafia, gdy w ogóle nie odpisujesz na wiadomości i jawnie nas ignorujesz. Nie dziw się, że ona pewnego dnia pomyśli sobie: niech idzie do diabła. Mam go tak serdecznie dość. Dlaczego pokarało mnie nim, a nie trafiłam na kogoś normalnego, kto miałby dla mnie czas i poświęcałby mi uwagę?  Takim niefajnym zachowaniem sam popychasz ją w ramiona innych mężczyzn i sprawiasz, że kolega, który zawsze ma dla niej czas, jawi się jako bardzo atrakcyjny.

Olewasz propozycje spotkania

Rozumiemy, że możesz nie mieć czasu, ale jednak też wyczuwamy, kiedy nas okłamujesz i liczysz, że jesteśmy tak głupie, że się nie skapniemy. Poza tym jak odmawiasz, proponuj od razu alternatywny termin. Gdy tego nie robisz, licz się z tym, że to może być koniec znajomości. Czara goryczy się przeleje i nie będziesz miał okazji z nią nigdy więcej porozmawiać.  Kobiety nie lubią być ignorowane i gdy traktujesz je w taki sposób, licz się z tym, że już rozglądają się za lepiej rokującym facetem. Może to być kolega ze studiów, który teraz jest wolny, a kiedyś był zajęty, ma dla niej dużo czasu, odpisuje po niespełna minucie, zawsze wysłucha, pocieszy, powie komplement, pójdzie na zakupy ciuchowe. Ktoś, kogo dobrze zna, wie, że jest lojalny, nie ma natury babiarza, nie zdradzi jej i będzie miał ochotę na seks.

Unikasz czułości

To kolejny gwóźdź do trumny dobrze rokującej znajomości. Brak czułości sprawia, że kobieta nie czuje się kochana i bezpieczna. Relacja traci całą swoją magię. Zaczyna rozglądać się za innym facetem. Za takim, co przytuli, złapie za rękę i pocałuje.  Kobiety nie zdradzają dlatego, że lubią eksperymentować z seksem i mają na jego punkcie kręćka, ale dlatego że nie zaspokajasz ich potrzeb emocjonalnych. Nie masz czasu na spotkanie z nią, odpisanie na wiadomość, nie przytulasz jej, nie dążysz do seksu, nie mówisz komplementu. Aby ona była przy tobie szczęśliwa, musi czuć się kobieco i atrakcyjnie.

Unikasz seksu

Jeśli to robisz, kobieta nie czuje, że ci się podoba i to już pierwszy krok do tego, aby między wami zaczęło się źle dziać.  Ona uważa, że masz ją gdzieś, skoro nie dążysz do seksu. Nie podoba ci się i jej nie chcesz, więc szuka sobie innego faceta, który ma do niej słabość. Rozumiemy zmęczenie, ale wszystko ma swoje granice. Zawsze możesz też zamiast seksu okazać jej więcej czułości i zainteresowania.

Nie mówisz jej nic miłego

Ona nie czuje się dla ciebie atrakcyjna, uważa, że straciłeś nią zainteresowanie. Swoje potrzeby próbuje zaspokoić poza związkiem, ma słabość do kolegi, który ciągle ją komplementuje i doradza podczas zakupów ubraniowych. On nieustannie podkreśla, że w tym czy tamtym wygląda apetycznie. A że seksu między wami też nie było od dawien dawna, nawet rozmowy z podtekstem, to zaczyna się zastanawiać, czy może nie skusić się na niego.

Dodaj komentarz