atrakcyjny facet

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety pragną być atrakcyjne dla mężczyzn. Panowie również chcą dobrze wypaść w oczach płci pięknej. Przedstawiamy 5 pozytywnych cech w wyglądzie faceta, które podobają się kobietom.

Modna fryzura

Kobiety mają słabość do mężczyzn, które mają gęste włosy i nie łysieją. Jednak nawet panowie, którym w loterii genetycznej się poszczęściło, potrafią zepsuć cały efekt. A wszystko to przez fryzurę. Spójrz na polskie ulice, większość mężczyzn wygląda tak samo. Tymczasem warto postawić na modną fryzurę i nie mieć włosów tak samo obciętych jak tato, dziadek i wszyscy kuzyni.

5 pozytywnych cech w wyglądzie faceta, które podobają się kobietom. Zadbany zarost

Broda a la drwal deformuje twarz i nie wygląda zbyt korzystnie w oczach kobiet. Brak zarostu jest mało męski. Natomiast taki kilkudniowy, zadbany, gęsty zarost robi wrażenie na płci pięknej. Kojarzy się z prawdziwym mężczyzną.

Krótkie spodenki

Mężczyzna, który w upalne dni potrafi założyć krótkie spodenki dostosowane do swojego typu budowy i urody, robi efekt wow.  Np. brunet w czerwonych szortach wygląda rewelacyjnie. Zwłaszcza gdy ma mocno owłosione, iście męskie nogi. Niebieskooki blondyn świetnie będzie wyglądał w błękitnych szortach. Niby szczegół, ale kobiety cenią sobie w mężczyznach dobry gust.

Wyprasowane ubranie

Ważne jest też ogólne podejście do wyglądu. Facet, który chodzi w wymiętych ciuchach, nie budzi w kobietach zbyt dobrych skojarzeń. Natomiast mężczyzna z zawsze uprasowaną koszulą robi efekt wow.

Dopasowane ubranie

Nie ma nic gorszego niż wory, które wrzucają na siebie mężczyźni i deformują swoje sylwetki. Wielka koszulka, wielka bluza i spodnie, które wyglądają tak, jakby trzymały się  na słowo honoru i za chwilę miały opaść. Nie. Tego nie lubimy. Facet, który wie, że lepiej wygląda w dopasowanym ubraniu, zbiera u nas dodatkowe punkty.