Seks

Po tym poznasz, że zawsze ją zaspokajasz

Po tym poznasz, że zawsze ją zaspokajasz

Po czym poznać, że zaspokajasz kobietę? Jedni powiedzą, że po krzyku, drudzy po skurczach macicy, a trzeci po drapaniu po plecach. Inni widzą to w jej oczach. Prawda jest jednak taka, że krzyczeć można na zawołanie. Przy ciasnej pochwie nie odczujesz skurczy macicy, bo i tak zawsze jest tam dość ciasno. Nie każda kobieta drapie po plecach, to też można udawać. A po oczach można się pomylić. Po tym poznasz, że zawsze ją zaspokajasz.

Chce,  żebyś ją przytulał

Jeśli kobieta chce mieć z tobą kontakt fizyczny po seksie, to znaczy, że daje on jej radość i spełnienie. Gdyby coś poszło nie tak, ona nie chciałaby żadnej bliskości. Jej dążenie do przytulenia się, to efekt zadowolenia z erotycznych igraszek.

Po przytula się nago do ciebie

Czyli nie przeraża ją myśl o ewentualnej powtórce. Ma świadomość, że w ten sposób możesz się ponownie rozochocić i dążyć do powtórki. Ta perspektywa ją cieszy. Poza tym uwielbia bliskość fizyczną z tobą i nigdy nie jest jej mało.

Zostaje do rana

Gdybyś jej nie zaspokoił, to ona od razu by uciekła do siebie. Zawsze znajdzie się jakiś pretekst typu samej lepiej się wyśpię, jutro mam wcześniej do pracy, muszę nakarmić papugi.  Gdy kobieta zostaje z tobą do rana, to znaczy, że cię kocha i jest jej z tobą dobrze w łóżku.

Nie ucieka do innego pomieszczenia

W obawie, że za chwilę będziesz dążył do powtórki. Ona chce się do ciebie przytulać i razem zasnąć. Zawsze można schronić się w łazience, kuchni etc.  Jeśli tego nie robi, to znaczy, że cały czas chce być blisko ciebie i nie traktuje cię przedmiotowo.

Ma ochotę na powtórkę

Jeśli kobieta ma ochotę na powtórkę i sama inicjuje seks, wysyłając ci stosowną wiadomość, to wiedz, że musi jej być z tobą bardzo dobrze. Na dodatek kocha cię, bo kobiety same seksu nie inicjują.

Lekko dyszy

To tak naprawdę prawdziwy wymiar kobiecej rozkoszy, większość z nas lekko dyszy, mocniej oddycha. To bardzo subtelne sygnały, które można przeoczyć.

Czujesz, że jest na ciebie napalona i też przyjmuje szybkie tempo

To znaczy, że uwielbia seks z tobą, nawet taki szybki, a może zwłaszcza taki, bo jest w nim pełno pasji, namiętności i wzajemnego pożądania. Kobiety lubią czuć, że mężczyzna ich pragnie, wówczas okazują mu to samo, nadając akcji tempa.

Dodaj komentarz