Miłość i związki

Kiedy kobieta uważa, że ten mężczyzna jest tym jedynym na całe życie?

Oznaki, że on tylko udaje chojraka

Zastanawiasz się, czym kieruje się kobieta przy wyborze partnera i męża? Spieszymy z podpowiedzią, niektóre informacje mogą cię zaskoczyć. Kiedy kobieta uważa, że ten mężczyzna jest tym jedynym na całe życie?

Gdy on dba o jej potrzeby

Kobiety przywiązują dużą wagę do tego, czy mężczyzna potrafi zadbać o ich potrzeby. Chodzi tutaj o to, czy potrafi je często przytulać, zapewniając poczucie bezpieczeństwa. Czy rozumie, jak ważna jest dla niej czułość podczas seksu. Czy potrafi uszanować jej odmowę, gdy akurat nie ma ochoty na seks. Mężczyzna, który reaguje na odmowę przytuleniem i kontynuacją rozmowy, nie okazuje kobiecie negatywnych uczuć, jest idealnym kandydatem na męża. W takich chwilach kobieta jeszcze mocniej się w nim zakochuje.  Kobieta szuka na męża dobrego faceta, który zadba o jej potrzeby i jest taki kochany.

Gdy jesteś taki kochany i uroczy

Ona wie, że pod maską gruboskórnego faceta, kryje się wrażliwiec. Gdy słyszy twój strach w głosie, to wie, że się stresujesz, bo ci zależy i ona kocha cię za to jeszcze bardziej.  Tak samo, gdy mimo wszystko nie pozwalasz jej odejść, gdy strzela focha, bo ją olałeś.  Nie wstydzisz się po nią zawrócić nawet przy kolegach.  Gdy mówisz jej komplement i się potykasz na krawężniku przy przystanku, obok którego przechodzicie. Wbrew pozorom kobieta chce autentycznego faceta z jego słabościami niż pewnego siebie gościa, który uważa się za ósmy cud świata i jest tak chłodny oraz perfekcyjny we wszystkim, co robi, że nie ma tam miejsca na emocje.  Kobiety potrafi urzec fakt, że tak bardzo stresowałeś się przed pierwszą wspólną nocą,  że nerwowo drapałeś się po ręce.  Ona używa mózgu i nie chce cwaniaka, lecz normalnego faceta, którym podobnie jak nią kierują emocje, który czasem popełnia błędy. Możesz przestać bać się odrzucenia, bo ona naprawdę nie wypunktowuje ci żadnych braków.

Gdy zawsze może na niego liczyć

Gdy jej koleżanka ma problem, ona od razu pisze do ciebie, bo wie, że udzielisz im dobrej rady. Kobiety potrafią docenić taki drobiazg jak szybka odpowiedź i chęć niesienia pomocy. Po tym wnioskują, że gdy będą kiedyś z tobą w ciąży, to będą mogły liczyć na to, że podwieziesz je do ginekologa i pomożesz z zakupami.

Gdy ją w pełni akceptujesz

Kobieta musi czuć się przy mężczyźnie w pełni akceptowana. Tylko wtedy jest w stanie się z nim związać. Pokazuj jej zatem, że ją kochasz i akceptujesz, mówiąc komplementy. Ona dzięki temu będzie czuła się przy tobie piękna, wyjątkowa i, co najważniejsze, spokojna, że w przyszłości, gdy zajdzie w ciążę, także będziesz ją kochał. Wiadomo, że piękne kobiety o siebie dbają i nie opychają się w ciąży, ale naturalnie rosnący brzuch wielu mężczyzn odrzuca od swoich wybranek.

Gdy za pomocą drobnych gestów okazuje jej miłość

Np. zapamiętuje każdy szczegół związany z jej wyglądem, łącznie z kolorem lakieru do paznokci. Gdy starasz się pamiętać, co lubi jeść, jakie są jej ulubione kwiaty, jaką muzykę i rozrywkę lubi. Gdy zapamiętujesz, o czym z tobą rozmawiała. Ona wtedy czuje się kochana. Ważne jest dla niej również to, byś ją przytulał podczas seksu i po nim.

Gdy on potrafi być romantyczny

Gdy zabierasz ją czasem na romantyczne spacery nad rzekę w mało uczęszczane miejsca, ona czuje, że potrafisz być romantyczny. Tak samo, gdy przytulasz ją wieczorem w parku, gdy mówi ci, że dzisiaj nie spędzicie razem nocy, a po wszystkim odprowadzasz ją do domu, nie czyniąc wyrzutów.

Gdy jest odpowiedzialny

Gdy ona widzi, że pracujesz sam na siebie i umiesz się utrzymać ze swojej pensji bez proszenia rodziców o pomoc, to ona cię docenia. Widzi w tobie faceta, który jest odpowiedzialny i gdy będzie w ciąży, nie przepuści całej kasy na imprezy z kolegami. Pamiętajmy, że kobiety są dziś niezależne, ale polskie realia pozbawiają je niezależności, gdy rodzą dziecko. To śmieszne, że ona otrzymuje macierzyńskie w postaci tylko części swojego miesięcznego wynagrodzenia. Dlatego kobiety tak bardzo patrzą na odpowiedzialność faceta. Nie chcą zostać jego utrzymanką ani go wydoić z pieniędzy, ale mieć pewność, że gdy ZUS będzie zwlekał trzy miesiące z wypłatą macierzyńskiego, tak to teraz niestety wygląda, to on zapłaci rachunki i kupi jedzenie.

Gdy czuje, że przy nim nie grozi jej nuda

On potrafi być spontaniczny, uśmiechnięty, ma swoją pasję i wiele talentów. Kobiety nie lubią nudnych mężczyzn, którzy non stop mówią o swojej pracy w kancelarii prawnej, ale nie mają żadnego hobby. Gdy dobrze się z tobą bawi, bo oglądacie ciekawe filmy, rozmawiacie o twojej ciekawej pracy i pasji, dużo żartujecie i może ci się zwierzać ze swoich problemów oraz sukcesów, czuje, że jesteś odpowiednim facetem.

Gdy okazuje jej troskę i zapewnia bezpieczeństwo

Jeśli nie potrafisz jej zapewnić poczucia bezpieczeństwa poprzez przytulanie, odprowadzanie do domu i służenie pomocą, gdy jakiś facet ją zaczepia, ona nie dostrzeże w tobie faceta na całe życie. Inaczej, gdy od pierwszej randki po nią przyjeżdżasz i ją odwozisz. Gdy w parku zawsze patrzysz, aby nikt jej nie zaczepiał i nie potrącił na rowerze czy rolkach. Gdy zaczepia was menel, to starasz się ją chronić, a nie uciekasz, zostawiając ją na pastwę losu.

Gdy widzi w nim dobry materiał na ojca

Jeśli masz dobry kontakt z młodszym rodzeństwem i dziećmi znajomych, jawisz się jako świetny ojciec. Ona wyczuje w tobie autentyzm lub sztuczność. Gdy jesteś szczerze zachwycony dziećmi, to będzie chciała mieć z tobą dziecko.

Gdy jest w nim pewna doza nieśmiałości, bo wtedy jest autentyczny

Kobiety cenią sobie autentyzm i dobro  bijące od mężczyzny. Czasem trafiają nam się takie gagatki, które tylko z pozoru są zdystansowane, ale w środku aż kipią od emocji. Ich zachowanie zdradza nieśmiałość, a to wbrew pozorom, w umiarze, nie jest wadą, lecz zaletą. Kobieta myśli logicznie, on jest lekko nieśmiały, czasem zrobi coś głupiego, ale czuję, że w gruncie rzeczy mnie kocha, inaczej by się tak nie stresował. Zakochanie bowiem rodzi w mężczyznach nieśmiałość. Ona ma zdrowe podejście, bo szuka autentyzmu w facecie. Nadmierna pewność siebie będzie ją odrzucać, bo takiemu facetowi nie zaufa, gdyż nie widzi w nich oznak zakochania.

Gdy potrafi jej wybaczyć

Ona ma swoje fochy i foszki, gorsze dni, ale on nie chowa urazy w związku z jej nie najlepszym zachowaniem. Potrafi wybaczyć i przytulić, być dobrym i kochanym.

Gdy jest inteligentny

Kobiety statystycznie są inteligentniejsze od mężczyzn, dlatego chcą znaleźć równego sobie partnera.  Mogą się zakochać tylko w kimś równie inteligentnym jak one same.  Jeśli ona dostrzega w tobie inteligencję, gdy pracujesz przy samochodzie i świetnie sobie ze wszystkim radzisz,  wiesz, jak zachować się w urzędzie etc., to zakochuje się w tobie.

Gdy nie opowiada o eks

To również jest bardzo ważny punkt. Żadna kobieta nie chce, aby facet rozpowiadał na lewo i prawo, jaka jest w łóżku. Gdy facet mówi, jak uprawiał seks ze swoją eks, jawi się jako osoba niegodna zaufania.

Gdy nigdy nie sprawiał wrażenie zboczonego

Kobiety nie znoszą zboków, którzy są zorientowani tylko na to, aby ich zaliczyć. Jeśli przez blisko pół roku czekałeś z pocałunkiem i seksem, to ona uważa, że zdałeś egzamin śpiewająco i kocha cię jeszcze mocniej za to, że nie masz natury zboka.

Gdy seks z nim jest pełny czułości

Nie oznacza to, że ona nie chce seksu z tobą. Mocno go pragnie, zwłaszcza gdy jesteś czuły. Przytulasz ją, całujesz, dotykasz po całym ciele, a po seksie przytulasz ją całym sobą. My to uwielbiamy, wtedy zakochujemy się jeszcze mocniej.

Dodaj komentarz