Seks

5 rzeczy, które są dla kobiety ważniejsze niż orgazm

5 rzeczy, które są dla kobiety ważniejsze niż orgazm

Kobiecy świat wygląda nieco inaczej niż męski. To właśnie sprawia, że nasze życie jest tak piękne i różnorodne.  Niestety, faceci często za bardzo skupiają się na pogoni za kobiecym orgazmem, podczas gdy panie cenią sobie zupełnie inne rzeczy. Przedstawiamy 5 rzeczy, które są dla kobiety ważniejsze niż orgazm.

Przytulanie

Tak, masz ją przytulać najdłużej i najmocniej, jak się da. Tylko wtedy ona odczuwa szczęście, spełnienie i czuje się bezpiecznie. Musisz ją często przytulać, kobiety lubią, gdy facet je obejmuje sam z siebie, ponieważ wtedy czują się kochane i akceptowane.

Zmysłowy dotyk

Naucz się ją dotykać w delikatny sposób, a ona będzie w siódmym niebie. Nie ma znaczenia, czy penetracja zakończy się jej orgazmem. Kluczową rolę odgrywa zmysłowa przyjemność czerpana ze zgrabnych ruchów twoich palców, ust i dłoni. Musisz być dla niej delikatny, bo ma dużo cieńszą skórę niż ty.

Czułe podejście

Składają się na nie pocałunki, trzymanie za rękę, przytulanie, gładzenie włosów i zwracanie się w czuły sposób do kobiety. Jeśli nie zapominasz o czułości, to ona jest zachwycona seksem z tobą. Za każdym razem, gdy ją obejmiesz i po chwili zaczniesz dotykać po ciele, możesz być pewny, że ona będzie chętna, gdy seks z tobą zaspokaja jej potrzebę czułości.

Delikatność i szacunek

Większość z nas nie chce być bita, poniżana i brana siłą. Ostry seks nas nie kręci. Postaw na delikatność i odnoś się do niej z szacunkiem, okazując zrozumienie dla jej kiepskiego samopoczucia podczas okresu, a zobaczysz, że to zaprocentuje. Zyskasz miano idealnego kochanka.

Adoracja

Kobiety chcą być adorowane, im więcej miłych rzeczy im mówisz, tym lepiej. Mamy w sobie ogromną potrzebę komplementowania. To jest nieco próżne, ale też buduje w nas poczucie bezpieczeństwa i silne pożądanie, pomaga wyzwolić z nas ukryty erotyzm i być otwartą podczas seksu. Erotyczne igraszki też powinny być formą adoracji i zaspokajać tę naszą, nieco próżną potrzebę.

Dodaj komentarz