zabieg-cellular-matrix-czyli-recepta-na-mlody-wyglad

Istnieje wiele skutecznych metod na walkę z upływem czasu. Przedstawiamy jeden z nich – zabieg Cellular Matrix, czyli receptę na młody wygląd.

Ponadczasowe piękno

Każda z kobiet pragnie zachować młody i piękny wygląd przez długie lata. Czas niestety nieuchronnie mija, pozostawiają ślady na naszej skórze. Nowoczesne metody radzenia sobie ze zmarszczkami pozwalają na poprawę wyglądu skóry i jej odmłodzenie. Panie coraz chętniej korzystają z zabiegów medycyny estetycznej, korygując wszelkie niedoskonałości. Poczucie piękna i atrakcyjności jest niezwykle ważne dla współczesnych pań. Z tego powodu opracowywane są innowacyjne rozwiązania estetyczne, które cieszą się coraz większą popularnością.

Zabieg Cellular Matrix

Cellular Matrix to nowoczesna metoda zabiegowa, która wykorzystuje połączenie osocza bogatopłytkowego i kwasu hialuronowego. Innowacyjna metoda wpływa na komórki skóry, stymulując je. Kwas hialuronowy nawilża i odżywia skórę. Osocze działa pobudzająco na skórę, która zaczyna sama produkować kolagen. Płytki krwi dostarczają jej wielu cennych składników takich jak sole mineralne, witaminy i kwasy tłuszczowe. Dzięki temu odtwarzana jest struktura tkanek, co sprzyja jej odbudowie i regeneracji.

Rezultaty zabiegu

Zabieg Cellular Matrix niesie ze sobą znakomite efekty. Już jeden zabieg uzupełni wszelkie ubytki i niedoskonałości skóry. Poprzez tę metodę, nasze komórki skóry zaczną produkować więcej kolagenu, który zbawiennie działa na zmarszczki. Poprawi się elastyczność i jędrność skóry, także jej kolor oraz grubość. Naczynia krwionośne zostaną odbudowane.

Charakterystyka zabiegu Cellular Matrix

Metoda jest bezpieczna. Na początki pobiera się niewielką ilość krwi od klientki, którą następnie się odseparowuje i łączy z kwasem hialuronowym. Tak przygotowaną substancję wstrzykuje się podskórnie na twarz, szyję, dekolt czy inne wybrane miejsca ciała. Zabieg trwa około 30 minut. Po jego wykonaniu mogą wystąpić niewielkie siniaki czy obrzęk spowodowany ukłuciami igłą. Dla uzyskania lepszych efektów można powtórzyć jego wykonanie po upływie miesiąca. Metody nie poleca się kobietom w ciąży, matkom karmiącym czy leczącym się na nowotwory. Każdy kto chce uzyskać naturalny efekt młodej skóry powinien skorzystać z tego typu zabiegu odmładzającego.

Zabieg Cellular Matrix jest doskonałą receptą na młody wygląd twarzy. Wampirzy lifting z dodatkiem kwasu hialuronowego sprawi, że odzyskamy piękno naszej skóry, ciesząc się gładkim i jędrnym ciałem przez długi czas.

Katarzyna Antos