Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides serum rozjaśniające

Szukasz wysokiej jakości serum o właściwościach anti-aging, które rozjaśni twoją cerę, jednocześnie nadając jej witalności?  Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides stanowi bogactwo składników aktywnych o szerokim spektrum działania. Nasze redaktorki miały okazję przetestować ten kosmetyk. Już dziś zapoznaj się z ich opinią.

Kosmetyk superfood

Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides serum rozjaśniające  należy do kosmetyków z grupy Superfood, które dostarczają cerze skoncentrowaną postać starannie wyselekcjonowanych substancji czynnych. Wspomniany produkt charakteryzuje się wysoką wydajnością, z pewnością wystarczy nam na kilka miesięcy codziennego stosowania.

Odżywczy koktajl składników aktywnych

Mamy tu do czynienia z koktajlem składającym się z kompleksu peptydów, antyoksydantów, witaminy C i usieciowanego kwasu hialuronowego. Każdy z tych składników odpowiada innym potrzebom naszej skóry. Peptydy wzmacniają strukturę skóry, antyoksydanty zwalczają wolne rodniki odpowiedzialne za procesy starzenia się. Natomiast witamina C stymuluje syntezę kolagenu, podstawowego białka budulcowego skóry, jednocześnie rozjaśniając przebarwienia na twarzy.  Usieciowany kwas hialuronowy wykazuje silne właściwości nawilżające.

Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides serum rozjaśniające

Gładka i jędrna skóra wolna od przebarwień

Dzięki regularnemu stosowaniu serum rozjaśniającego Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides skóra jest dogłębnie nawilżona. Z jej powierzchni znikają wszystkie suche skórki. Twarz staje się gładka i przyjemna w dotyku. Dzięki zawartości wysokiej jakości kwasu hialuronowego, który wiąże wodę, skóra jest napięta, co wpływa na zmniejszenie widoczności zmarszczek.  Wysokiej jakości witamina C skutecznie rozjaśniła przebarwienia po lecie. Kosmetyk skutecznie wyrównał koloryt skóry.

Pomimo wysokiej koncentracji składników aktywnych, w ogóle nie odnotowałyśmy oznak podrażnienia. Kosmetyk okazał się łagodny dla naszej cery.

Youth to the People Kale + Spinach Hyaluronic Acid Peptides jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.