Youth to the People Exfoliating Facial Toner

Szukasz dobrego toniku złuszczającego, który wygładzi twoją cerę, doda jej jędrności oraz zmniejszy widoczność porów? Youth to the People  Exfoliating Facial Toner jest właśnie dla ciebie. Sprawdź, jak oceniają go nasze redaktorki.

Kwasy AHA w służbie pięknej skóry

Youth to the People  Exfoliating Facial Toner jest tonikiem złuszczającym, który dzięki zawartości 8% kwasu mlekowego oraz 3% kwasu glikolowego, przyspiesza odbudowę i regenerację skóry. Dzięki regularnemu stosowaniu ww. kosmetyku zachowamy młody wygląd, ponieważ kwasy AHA ujędrniają skórę i tym samym zmniejszają widoczność zmarszczek. Ponadto zmniejszają widoczność porów, które stanowią zmorę właścicielek cery mieszanej i trądzikowej.

Powitaj zdrowy blask skóry

Youth to the People  Exfoliating Facial Toner przywraca też skórze zdrowy połysk, który nie ma nic wspólnego z nadmierną produkcją sebum. Ponadto stanowi antidotum na poszarzałą cerę. Z jego pomocą odzyskuje ona zdrowy koloryt.

Youth to the People Exfoliating Facial Toner

Kosmetyk z prebiotykami

Ekstrakt z kombuchy wykazuje działanie prebiotyczne, które wzmacnia naturalny mikrobiom skóry. Ten z kolei stanowi naszą naturalną barierę ochronną, która zapobiega namnażaniu potencjalnych patogenów, w tym bakterii wywołujących trądzik.

Gładka i jędrna skóra

Sfermentowany lizat kory drzewa wykazuje silne właściwości ujędrniające. Ponadto chroni cerę przed stresem oksydacyjnym wywołanym przez wolne rodniki, które odpowiadają za przedwczesne starzenie się skóry.

Youth to the People  Exfoliating Facial Toner jest dostępny wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym w sklepie online.