kosmetyki VIANEK

Wiosna sprawia, że chętnie sięgamy po kosmetyki charakteryzujące się świeżą, kwiatową wonią, jednocześnie przykładamy więcej wagi do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków naturalnych VIANEK!

Specjalnie dla użytkowniczek portalu Menopauza.pl producent kosmetyków naturalnych VIANEK ufundował 1 zestaw tych wyjątkowych produktów. W skład każdego z nich wchodzą następujące specyfiki:

VIANEK Intensywnie odżywczy krem do twarzy na noc

Bogaty w składniki odżywcze krem do twarzy na noc pozwala zregenerować każdy rodzaj cery. Zawiera olej sojowy, z pestek morelirokitnikowy, a także masło avocadowosk pszczeli i lecytynę sojową. Uzupełnia niedobory lipidów, wzmacnia strukturę skóry i przywraca jej właściwy poziom nawilżenia. Ekstrakt z szyszek chmielu zwiększa przyswajalność składników odżywczych do głębszych warstw naskórka.

 

VIANEK Łagodzący-wygładzający peeling do ciała

Łagodząco-wygładzający peeling do ciała z drobno zmielonymi pestkami czarnego bzu oraz cukremzłuszcza martwy naskórek, nawilża i uelastycznia skórę. Olej kokosowy oraz witamina E, dzięki swoim właściwościom, zmiękczają i zapewniają ukojenie skórze skłonnej do podrażnień. Delikatny, relaksujący zapach sprawia, że masaż skóry staje się przyjemnością, a efekty widoczne są już po pierwszym użyciu.

 

VIANEK Nawilżająca odżywka do włosów

Odżywka do włosów suchych i normalnych zapewnia ochronę przed nadmierną utratą wilgoci i regenerację. Zawiera olej z kiełków pszenicyekstrakty z lipy i podbiału oraz panthenol o synergicznym działaniu nawilżającym i wygładzającym, a także zmniejszającym efekt puszenia. Po zastosowaniu włosy są miękkie, błyszczące i łatwo się rozczesują.

Wygraj zestaw kosmetyków naturalnych VIANEK!

Aby zdobyć 1 zestaw kosmetyków VIANEK, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Z czym kojarzy Ci się marka VIANEK?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 26 kwietnia br. do godziny 23:59 – odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując – „Wiosenny konkurs VIANEK”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

  • Spośród  odpowiedzi nadesłanych na maila konkurs@menopauza.pl do 26.04.2016 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
  • Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
  • Fundatorem nagród – 1 zestawu kosmetyków VIANEK (Nawilżająca odżywka do włosów + Wygładzający peeling do ciała +Intensywnie odżywczy krem do twarzy na noc) jest ich producent.
  • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
  • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
  • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
  • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
  • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
  • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 

Artykuł sponsorowany