Earth Salt

Ochrona przed nieprzyjemnym zapachem jest niezwykle ważna. Pragniemy czuć się komfortowo i świeżo. Earth Salt to wyjątkowa seria naturalnych dezodorantów. Już dziś weź udział w konkursie i wygraj zestaw dezodorantów Earth Salt!

Naturalne dezodoranty Earth Salt – kojąca moc ałunu

Ałun to naturalny kryształ, który występuje w różnych miejscach na ziemi. Znany był już w starożytnym Rzymie, Chinach, Egipcie, głównie ze swoich właściwości antyseptycznych. Stosowano go do ochrony przed nieprzyjemnym zapachem, ale również do celów leczniczych. Dzisiaj, kiedy stosowanie tradycyjnych dezodorantów i antyperspirantów staje się coraz bardziej dyskusyjne, na rynku pojawia się nowa, całkowicie naturalna alternatywa. Jest to seria dezodorantów Earth Salt, produkowanych na bazie tego niezwykłego kryształu.

Dezodoranty dla niej i dla niego

Antyseptyczne i hipoalergiczne działanie ałunu sprawia, że dezodoranty Earth Salt są skuteczne i w 100% bezpieczne dla skóry. Kryształ blokuje rozwój bakterii, które powodują przykry zapach, ale jednocześnie zostawia otwarte pory skóry, dzięki czemu szkodliwe toksyny są nadal usuwane z organizmu. Dostępne są dwa rodzaje dezodorantów – w kamieniu oraz w wersji roll-on. Te w kamieniu są całkowicie bezzapachowe, są również niezwykle wydajne – wystarczają nawet na 1 rok codziennego stosowania. Dezodoranty w wygodnej wersji roll-on produkowane są na bazie wodnego roztworu ałunu, mają również przyjemny aromat – wersja dla kobiet to zapach różowych winogron, a dla mężczyzn mięty i limonki.

Innowacyjna formuła

W serii Earth Salt znajduje się również innowacyjny produkt, pierwszy taki na polskim rynku. Jest to dezodorant z formułą rozjaśniającą, na bazie wodnego roztworu ałunu, w połączeniu z japońskim kwasem kojic. Naturalnie koi i działa antyseptycznie, a do tego naturalnie ogranicza produkcję melaniny. Dzięki temu wyrównuje koloryt skóry, działa rozjaśniająco. Skutecznie zapobiega powstawaniu nieprzyjemnego zapachu, posiada subtelny aromat delikatnego jedwabiu.

Weź udział w konkursie i wygraj zestaw dezodorantów Earth Salt!

Aby zdobyć jeden z czterech zestawów dezodorantów Earth Salt, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Co robisz, by czuć się świeżo i komfortowo przez cały dzień?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 12.10.2017 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na maila konkurs@menopauza.pl, w tytule wiadomości wpisując „Earth Salt”.

Życzymy powodzenia!

Regulamin

Spośród odpowiedzi nadesłanych do 12.10.2017 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.

Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl

Fundatorem nagród – 4 zestawów dezodorantów (skład każdego z nich wchodzi roll-on damski i stick w kamieniu męski) jest marka Earth Salt

Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu miesiąca od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.

Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.

Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl

W przypadku nieodebrania nagrody przez laureata, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.

Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.