Eveline Cosmetics bioHyaluron
Jak co roku Eveline Cosmetics w zestawach upominkowych promuje swoje najlepsze serie. Zestawy podarunkowe są bogate oraz pięknie opakowane.

Zestaw kosmetyków z serii bioHyaluron 4D®

100% kwas hialuronowy oraz krem na dzień i krem pod oczy z serii bioHyaluron® – dostępny w kilku kategoriach wiekowych – rewolucyjny program pielęgnacyjny zapewni optymalne nawilżenie nawet najbardziej odwodnionej i przesuszonej skórze. Formuła serum ze 100-procentowym kwasem hialuronowym głęboko nawilża i regeneruje skórę, opóźniając procesy starzenia się komórek
Cena ok. 37 zł w zależności od zestawu

Wygraj zestaw kosmetyków Eveline Cosmetics z serii bioHyaluron 4D®

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl firma Eveline Cosmetics ufundowała 10 świątecznych zestawów kosmetyków z serii bioHyaluron 4D®. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Który z kosmetyków Eveline podarowałabyś swojej najlepszej przyjaciółce? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 06.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl, wpisując w temacie wiadomości: “Mikołajkowy konkurs z Eveline – Menopauza.pl”.

Regulamin konkursu:

1) Spośród wypowiedzi nadesłanych do 06.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
2) Fundatorem nagród – 10 świątecznych zestawów kosmetyków Eveline z serii bioHyaluron 4D® jest Eveline Cosmetics.
3) Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
4) Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
5) Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
6) W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
7) Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
8) Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.