Uroda

Vectus Gdynia – laserowe usuwanie owłosienia

laserowe usuwanie owłosienia

Depilacja laserowa różnych partii ciała to zabieg, który wykonujemy coraz chętniej i częściej, niezależnie od płci. Wpływ na taki stan rzeczy mają oczywiście innowacje, które sprawiają, że zabieg laserem jest bezbolesny, wysoce skuteczny i bezpieczny. Idealny przykładem takiego zabiegu jest Vectus, czyli aparatura, która wykorzystywana jest w Clinica Cosmetologica w Gdyni. Pozwala zapomnieć o konieczności sprawdzania gładkości skóry każdego dnia, bo ona po prostu jest idealna.

Laser Vectus

Laser diodowy Vectus powstał na Uniwersytecie Harvarda w Stanach zjednoczonych, w wyniku wieloletniej pracy tamtejszych naukowców. Charakteryzuje się długością wiązki światła 810 nm. Działają w nim takie innowacyjne technologie jak Skintel (czytnik aktywnej melaniny), Advanced Contact Cooling (nakładka chłodząca) czy fototermoliza selektywna.

Czytnik Skintel pozwala na zwiększenie skuteczności i bezpieczeństwa zabiegu, gdyż nieustannie, w czasie rzeczywistym dokonuje odczytów poziomu melaniny w łodydze włosa i dobiera odpowiednią moc zabiegu.

Nakładka chłodząca Advanced Contact Cooling sprawia, że zabieg jest komfortowy i całkowicie bezbolesny. Zapewnia ona chłodzenie skóry poddawanej zabiegowi, które powoduje znieczulenie. W ten sposób łagodzone są również ewentualne podrażnienia.

Zjawisko fototermolizy selektywnej pozwala na zwiększenie poziomu bezpieczeństwa zabiegu i prowadzi do znacznego ograniczenia podrażnień. Daje ono bowiem możliwość koncentrowania działania urządzenia na konkretnych włosach, bez uszkadzania okolicznych tkanek.

Zdaniem eksperta: „Vectus to innowacyjne i zaawansowane technologicznie urządzenie, które pozwala trwale, skutecznie i bezpiecznie pozbyć się niechcianych włosków. Większość pacjentów wyraża swoje zdziwienie i zadowolenie odnośnie do osiąganych efektów” – powiedział kosmetolog z VECTUS GDYNIA

Darmowa konsultacja przed zabiegiem

Dla podniesienia poziomu bezpieczeństwa przed każdym zabiegiem depilacji laserowej Vectus przeprowadzamy darmową konsultację z naszym kosmetologiem. W ten sposób wykluczone zostają ewentualne przeciwwskazania, zaplanowany cykl zabiegów, ich ilość, częstotliwość i moc. Dzięki temu pacjenci mogą mieć pewność, że oddają się w dobre ręce.

Umów się, dzwoniąc na numer:

Vectus Gdynia Depilacja Laserowa
ul. Powstania Styczniowego 22/2a
81-519 Gdynia
Telefon: 58 506 64 94

Niewiarygodna skuteczność

Laser Vectus wykazuje wysoki poziom skuteczności. Po przeprowadzeniu serii zabiegów, które zaleci nam kosmetolog, pozbywamy się na dobre 95% włosków. Pozostałe 5% będzie widoczne w ciągu roku po zabiegu, gdyż w czasie terapii nie były wykrywalne dla lasera. Wówczas wystarczy jeden zabieg przypominający i już możemy cieszyć się z całkowitego efektu.

Laserowa depilacja bikini

Usuwanie owłosienia z okolic bikini jest szczególnie pożądane w okresie letnim, gdy wychodzimy na plaże. Wówczas zależy nam, aby skóra wyglądała możliwie jak najlepiej. Niestety takie metody jak golenie maszynką, depilatorem czy woskiem nie są dostatecznie skuteczne, a dodatkowo bolesne i mogą powodować podrażnienia. Jeśli zależy nam na całkowitej, trwałej gładkości najlepiej skorzystać z zabiegu depilacji laserowej Vectus.

Laserowa depilacja pach

Włosy pod pachami usuwane są chętnie zarówno przez kobiety, jak i przez mężczyzn. Golenie ma to do siebie, że trzeba je w tej okolicy wykonywać niemal codziennie, a i tak widoczne są ślady i podrażnienia. Wosk również nie do końca się sprawdza. Najlepiej więc zdecydować się na trwałe pozbycie się nieestetyczne owłosienia z tej okolicy ciała i zapisać się do specjalisty w celu przeprowadzenia zabiegu laserowej depilacji pach laserem Vectus.

Laserowa depilacja twarzy

Wąsik na damskiej twarzy z pewnością wygląda nieestetycznie, a pojawić się może np. jako skutek zaburzeń hormonalnych. Jego usunięcie bywa kłopotliwe, gdyż tradycyjne metody sprawiają, że na skórze na pierwszy rzut oka widoczne są podrażnienia lub czarne punkty w wyniku golenia. Pozbycie się tych włosków pozwala na nowo odkryć swoją kobiecość, z tego powodu z pewnością warto zainwestować w laserowe pozbycie się zbędnych włosków na twarzy przy użyciu lasera diodowego Vectus.

Więcej o tej placówce w Gdyni, przeczytasz na WIRTUALNEJ POLSCE: Depilacja laserowa GDYNIA – Laser VECTUS wp.pl

Wskazania do przeprowadzenia zabiegu depilacji laserowej

Głównym wskazaniem będą względy estetyczne. Jeśli komuś zależy na pozbyciu się niechcianych włosków, poprawie własnej samooceny i niemartwieniu się, czy aby znowu coś nie odrasta, to jest to zabieg idealny dla niego. W niektórych dolegliwościach, takich jak wrastające włoski, zapalenie mieszków włosowych czy hirsutyzm laserowe usunięcie, przyczyny, czyli właśnie włosów może być ostatnią deską ratunku i sposobem na uzyskanie trwałego wyleczenia.

Czy istnieją przeciwwskazania do depilacji laserowej Vectus?

Tak. Podobnie jak do każdego innego zabiegu kosmetycznego czy medycyny estetycznej. Vectus jest bezpieczny, jednak w niektórych sytuacjach jego przeprowadzenie jest zakazane. Wówczas albo odkłada się go w czasie, albo całkowicie z niego rezygnuje. Mowa tu o takich sytuacjach jak:

 1. ropne zmiany na skórze,
 2. infekcje bakteryjne, wirusowe, grzybicze,
 3. tendencja do powstawania przebarwień i bliznowców,
 4. bielactwo,
 5. łuszczyca,
 6. ciąża,
 7. karmienie piersią,
 8. stosowanie terapii retinoidami,
 9. świeżo opalona skóra,
 10. podrażniona skóra.

Czy do zabiegu muszę się jakoś specjalnie przygotowywać?

Depilacja laserowa wymaga przygotowań i stosowania się do zaleceń specjalisty. Wszystko to ma na celu uniknięcie powikłań. Miesiąc przed poddaniem się pierwszemu zabiegowi należy:

 1. zaprzestać opalania,
 2. zaprzestać stosowania preparatów brązujących i samoopalających,
 3. zaprzestać stosowania kosmetyków, które sprawiają, że skóra jest bardziej wrażliwa na słońce,\
 4. nie wyrywamy włosów i nie depilujemy skóry.

Tydzień przed zabiegiem z kolei powinniśmy zatroszczyć się o odpowiednie nawilżenie skóry, gdyż nie może być na niej podrażnień, ani nie może być przesuszona. Koniecznie należy również odstawić preparaty doustne, które powodują, że skóra staje się bardziej wrażliwa na słońce – takie działanie mają również niektóre zioła.

Dzień przed zabiegiem lub w jego dniu golimy skórę zwykłą maszynką.

A odbyciu się zabiegu

 1. stosujemy preparaty łagodzące i nawilżające,
 2. unikamy basenu i sauny,
 3. unikamy mechanicznych podrażnień skóry,
 4. nie nakładamy dezodorantu na okolicę zabiegową,
 5. nie wystawiamy skóry na działanie słońca,
 6. stosujemy kosmetyki z wysokim filtrem UV.

Tekst partnera

Komentarze (15)

Helena

2 lata temu

Ja jestem już po 4 zabiegach na łydki, zostały mi jeszcze dwa i skończę, chociaż włosków już praktycznie widać 😉 polecam, zabieg praktycznie bezbolesny

Genowefa

2 lata temu

Usunęłam takim sposobem wąsik. Zawsze mi przeszkadzał. Teraz kolej na nogi. Kiedyś to nie było takich zabiegów… te technika idzie do przodu cały czas!

Monia

3 lata temu

Ostatnio nie oszczędzam na zabiegach kosmetycznych. Najpierw zaczęłam chodzić na maseczki odmładzające i tak mi się to spodobało, że poszłam dalej i sprawiłam sobie depilację laserową owłosienia na moich zmęczonych nogach. A co tam! Jestem w kwiecie wieku, więc chyba mogę sobie pozwolić, co nie moje drogie Panie?

  Iza

  2 lata temu

  Trzeba czasami zrobić dla siebie coś miłego! A ja zawsze na sobie oszczędzałam chociaż od wielu lat myślę o tej depilacji laserem…

Helena

3 lata temu

Świetna sprawa ten zabieg. Nie dość, że bezbolesny to też bardzo skuteczny, bo podobno włoski nie odrosną przez kolejne kilka lat. Zawsze miałam mega problem z wrastającymi włoskami a teraz już o tym zapomniałam ; )

Grażyna

3 lata temu

Skończyłam już całą serię zabiegów Vectusem i jestem pozytywnie zaskoczona. Myślałam, że będzie bolało mimo zapewnień pani kosmetolog, ale nic nie poczułam nawet. Włoski zaczęły mi wypadać, wszystko przebiegło bez problemów 🙂

  Alina

  2 lata temu

  Grażynko, powiedz proszę, po jakim czasie Ci te włoski wypadły i ile zabiegów musiałaś zrobić? Chciałabym sobie podliczyć, ile trzeba mniej więcej pieniędzy na to przeznaczyć 🙂

   Dosia

   2 lata temu

   u mnie zaczęły wypadać po kilku tygodniach od pierwszego zabiegu i w sumie zrobiłam 5 zabiegów na same łydki. weź pod uwagę, że ceny się różnią w zależności od miejsca.

  Dagmara

  3 lata temu

  Tydzień temu miałam właśnie ostatni zabieg laserem. Robiłam bikini, pachy i nogi i jestem zadowolona. Pachy poszły pierwsze i włoski nie odrastają więc myślę, że z resztą będzie tak samo. Polecam Vectusa, bo nie boli tak jak kiedyś robiłam innym urządzeniem 🙂

  Renia

  2 lata temu

  Popieram Lolę. Myślę, że warto się wybrać i skorzystać, bo to jest jednorazowy wypad, a potem nie trzeba się martwić, „czy na pewno moje nogi są gładkie” i tak dalej. 🙂 A przy okazji zawsze można zwiedzić Trójmiasto – piękna metropolia. 🙂

   Magdalena

   2 lata temu

   Nie do końca taki jednorazowy, bo trzeba zrobić kilka zabiegów, żeby pozbyć się włosków. Nie mniej jednak warto 🙂 Wielki komfort

  Lola

  2 lata temu

  Jak bardzo daleko? Bo jednak raz na tak długi czas warto jest skorzystać z takiego zabiegu! Zrobiłam sobie depilację na brzuch, bikini i całe nogi i nie muszę się tym martwić już od pół roku!
  Kiedy koleżanki dowiedziały się, że już od tak długiego czasu nie depiluję się, nie uwierzyły mi. 😀

Zostaw komentarz