This Works Deep Sleep Pillow Spray

Jak powszechnie wiadomo, zdrowy sen  jest najlepszym kosmetykiem. Osoby, które wypoczywają tyle, ile potrzebują, cieszą się gładką i jędrną skórą. Na ich twarzy zmarszczki pojawiają się zdecydowanie później i są płytsze. This Works Deep Sleep Pillow Spray to produkt, który ułatwia zasypianie. Właśnie wypuszczono go w edycji świątecznej.

Sen podstawą zdrowej skóry

Nasza pielęgnacja powinna opierać się na dostatecznej ilości snu. Niestety, w dzisiejszych czasach naprawdę ciężko zmrużyć oczy, zwłaszcza gdy  w myślach kołaczą problemy wyniesione z pracy.  Nawet gdy zaśniemy, pomimo towarzyszącego nam zdenerwowania, sen nie jest zdrowy i nie pełni swojej funkcji regeneracyjnej. This Works Deep Sleep Pillow Spray ma za zadanie zapewnić nam relaks i tym samym ułatwić zasypianie.  Jak ten niezwykły produkt sprawdził się w testach redakcyjnych?

Spray ułatwiający zasypianie

This Works Deep Sleep Pillow Spray ma piękny, naturalny zapach. To jeden z tych aromatów, który koi nerwy i przynosi upragniony relaks.  Połączenie rumianku, olejku lawendowego i wetiweru zaowocowało powstaniem sprayu, który uspokaja. Rzeczywiście jego stosowanie ułatwiało zasypianie. Podobnie jak opaska na oczy dołączona do świątecznego zestawu. Gdy ją założymy, przestaje nam przeszkadzać światło z radiobudzika oraz innych urządzeń elektrycznych.

Wydajność This Works Deep Sleep Pillow Spray

Sprayem spryskujemy poduszkę, zapach utrzymuje się naprawdę długo, można go wyczuć nawet na drugi dzień rano. Przy czym czynność tę należy powtarzać co noc. This Works Deep Sleep Pillow Spray jest kosmetykiem wydajnym, ponieważ wystarczy naprawdę niewielka ilość tak silnie skoncentrowanego produktu, aby poduszka roztaczała relaksujący aromat.

Edycja świąteczna This Works Deep Sleep Pillow Spray jest dostępna wyłącznie w perfumeriach Sephora, w tym na stronie internetowej, gdzie zapłacimy za nią 94 zł.