Sephora Cream Lip Stain

Sephora Cream Lip Stain to linia bardzo bogata w ciekawe warianty kolorystyczne. Pośród licznych odcieni szminek każda z nas z pewnością znajdzie pomadkę dostosowaną do swojego typu urody i stylu ubioru. 

Kolor

Do wyboru mamy mnóstwo odcieni, nasze redaktorki z myślą o zbliżającej się wiośnie wybrały krwistą czerwień. Kolor ten sprawdzi się u kobiet o chłodnym typie urody. Always Red  wspaniale ożywia twarz, ponadto optycznie wybiela zęby.

Sephora Cream Lip Stain

Wykończenie

Sephora Cream Lip Stain dość szybko zastyga do matu, w którym na próżno doszukiwać się jakiegokolwiek blasku. To takie klasyczne i eleganckie wykończenie, które sprawdzi się nawet w pracy w urzędzie. Czerwień bowiem zalicza się do kolorów klasycznych i jest dopuszczalna w większości firm oraz instytucji.

Pigmentacja

Sephora Cream Lip Stain ma świetną pigmentację, wystarczy raz przeciągnąć usta aplikatorem, by te pokryły się wybranym przez nas kolorem. Pozwala to zaoszczędzić sporo czasu  przy porannym makijażu. Tutaj nie musimy nakładać kilku warstw pomadki.

Sephora Cream Lip Stain

Trwałość

Na ustach Sephora Cream Lip Stain utrzymuje się nawet do 10 h. Jest to naprawdę trwały kosmetyk do makijażu ust, który minimalnie ściera się podczas jedzenia i picia.

Konsystencja

Kremowa, gęsta, dość szybko zastyga do matu. Nie skleja ust, w miarę upływu czasu produkt nie wykazuje tendencji do zbierania się w załamaniach warg.

Cena i dostępność

Sephora Cream Lip Stain jest dostępna w perfumeriach Sephora w cenie 39 zł.