Moda

Świecące klapki dla dzieci Crocs

Świecące klapki dla dzieci Crocs

Pixabay

Crocs, świecące klapki dziecięce to sposób na wywołanie uśmiechu na twarzy dziecka. Dowiedz się, dlaczego warto kupić sprawdzone produkty.

Różnorodne wzory

Wybierając produkty dla dzieci staramy się trafić w gust maluszka. Dobrze wiemy jak marudne potrafią być dzieci, a źle dopasowane rzeczy szybko stają się źródłem buntu przeciwko ich noszeniu.

Buty dziecięce na szczęście występują w najróżniejszych wariantach kolorystycznych. Barwy dostosowywane są z myślą pod konkretną płeć lub zaprojektowane uniwersalnie. Rodzic może zdecydować się na stonowane kolory lub odcienie widoczne z daleka. 

Producenci poszli również krok dalej ku potrzebom małych konsumentów. Zaczęto projektować buty, których powierzchnię zdobią najróżniejsze nadruki.

Asortyment zdaje się nie mieć granic. Na butach znajdują się zwierzątka, rośliny lub wymyślne wzory. Powstają nadruki bohaterów kreskówek oraz postaci z gier. Wszystko po to by noszenie butów było jeszcze ciekawsze dla dzieci.

Rodzic może być pewny, że mając ze sobą ulubioną postać z bajek dziecko nie będzie marudziło przy wkładaniu butów przed wyjściem na spacer. 

Niekiedy jednak nawet taki but jest dla dziecka niewystarczający, wówczas na pomoc ruszają najróżniejsze dodatki! 

Wyjątkowe dodatki

Każdy niezwykły dodatek jest atrakcyjny dla malucha. 

Możemy zdecydować się na ozdoby trójwymiarowe jak np. motylki lub kwiatki, które dokładane są do zewnętrznej części buta. Szczególnie dziewczynki docenią ich magiczny wygląd. 

Klapki dla dzieci mają geometryczne otwory, które sprawiają miłe wizualne wrażenie, ale też są funkcjonalne. Dzięki nim stopa dziecka nie spoci się podczas noszenia. 

Jednak największym hitem stały się Crocs świecące. Buty przy podeszwie mają wmontowany pasek LED, który świeci przy nacisku stopy na podłoże. Jest to bezpieczny dodatek, który nie wypadnie podczas użytkowania. Nie ma potrzeby wymieniania baterii. 

Dzieci lubią się wyróżniać i być oryginalne. Z pewnością mogą to uzyskać dzięki świecącym butom!

Ten dodatek w garderobie sprawi im przyjemność, kiedy niczym małe gwiazdki będą migotać podczas biegania lub skakania. 

Światełka LEDowe są odporne na uszkodzenia mechaniczne, dlatego możemy mieć pewność, że będą mogły być użytkowane długi okres. 

Bezpieczne wykonanie

Wygląd przy wyborze butów ma największe znaczenie dla dziecka, jednak dla nas rodziców najważniejsze jest bezpieczne użytkowanie.

Czym więc powinno cechować się właściwe dla dziecka obuwie?

Bardzo ważne jest dokładne dopasowanie do stopy dziecka. Postawa buta powinna być wyprofilowana tak by podbicie stopy leżało we właściwej pozycji. Jeżeli nasze dziecko nauczy się krzywo stawiać kroki, to ciężko będzie go oduczyć tego nawyku. A on może prowadzić do poważnych wad postawy.

Część z produktów jest wykończona w ortopedyczne podstawy, które dodatkowo masują stopę polepszając w niej krążenie. 

Tworzywo nie może być śliskie, należy uniknąć możliwości, w której noga zsunie się na bok podczas biegu.

Najlepiej jeżeli materiał będzie lekki, nie obciążający stopy oraz będzie miał właściwości antybakteryjne. Dużym plusem są buty, które z łatwością umyjemy i szybko doprowadzimy do porządku po dziecięcych harcach na ogródku lub pracy zabaw.

Wytrzymałość buta dziecka powinna być wysoka, ponieważ będzie on narażony na intensywne użytkowanie i różne czynniki zewnętrzne. Możemy mieć pewność, że nasza pociecha przetestuje je w każdy możliwy sposób.

Wybierając klapki dla najmłodszych zadbaj o to żeby miały zabezpieczający pasek z tyłu, który przekształci but w swego rodzaju sandał właściwie trzymający się na nóżce. Pamiętaj, zdrowie Twojego dziecka jest priorytetem. 


Dodaj komentarz