suplement diety duo fem

Menopauza stanowi naturalny etap w życiu kobiety, niestety, wraz z wkroczeniem w okres przekwitania spada stężenie estrogenów. Niedobór tych żeńskich hormonów płciowych wpływa negatywnie na samopoczucie pań. Pojawiają się dokuczliwe dolegliwości takie jak uderzenia gorąca, nocne poty czy huśtawki nastroju. Jeśli dokuczliwe objawy menopauzy to problem, który dotyka także ciebie, już dziś zgłoś się do testów suplementu diety Duo-Fem!

Suplement diety Duo-FeM łagodzi dolegliwości towarzyszące menopauzie za sprawą fitoestrogenów wyizolowanych z czerwonej koniczyny (Trifolium pratense). Roślina ta jest w Polsce szeroko rozpowszechniona – znajdziemy ją na łąkach i pastwiskach, ponadto kilka odmian  koniczyny czerwonej znalazło zastosowanie w uprawach.  Koniczyna czerwona stanowi bogate źródło izoflawonów, czyli związków zaliczanych do fitoestrogenów.  Substancje  te można wyodrębnić, poddając procesowi ekstrakcji kwiaty Trifolium pratense.  Koniczyna czerwona zawiera izoflawony takie jak formonentyna, biochanina A , daidzeina i genisteina, przy czym związkiem występującym w największym stężeniu jest formonentyna.

Izoflawony wyizolowane z koniczyny czerwonej wykazują duże podobieństwo strukturalne do 17-β-estradiolu, czyli hormonu zaliczanych do żeńskich estrogenów.  W związku z tym fitoestrogeny występujące w kwiatach Trifolium pratense mogą przyłączać się do receptorów estrogenowych w organizmie kobiety i tym samym łagodzić dokuczliwe objawy menopauzy.  Choć  aktywność estrogenowa izoflawonów wyizolowanych z koniczyny czerwonej jest słabsza niż syntetycznych estrogenów, związki te mogą redukować uciążliwe dolegliwości towarzyszące przekwitaniu.  Jednocześnie fitoestrogeny zmniejszają ryzyko rozwoju chorób  sercowo-naczyniowych. W związku z tym suplementy diety zawierające izoflawony wyizolowane z czerwonej koniczyny stanowią alternatywę dla kobiet, które z różnych powodów nie mogą lub nie chcą stosować hormonalnej terapii zastępczej.

Opakowanie suplementu diety Duo-FeM zawiera 28 tabletek przeznaczonych do stosowania na dzień i 28 tabletek na noc.  Dzięki kompleksowemu połączeniu substancji czynnych  – ekstraktu z koniczyny czerwonej, magnezu, cynku, chromu, witamin C, D i B6 – tabletki na dzień łagodzą objawy menopauzy takie jak uderzenia gorąca, ogólne rozdrażnienie,  nocne poty, jednocześnie regulują metabolizm i pomagają zachować zdrowe  kości.  W skład tabletek na noc wchodzą  składniki aktywne takie jak koniczyna czerwona oraz wyciąg z szyszek chmielu, które redukują uderzenia gorąca, nocne poty i rozdrażnienie, jak również melisa o działaniu uspokajającym i ułatwiającym zasypianie oraz witamina E, która chroni komórki przed stresem oksydacyjnym.  Z kolei zawarte w nich cynk i witamina C zwiększają odporność i pozwalają cieszyć się zdrową skórą.

Sprawdź, jak działa suplement diety Duo-FeM!

Chcesz  zredukować uciążliwe objawy menopauzy  i w pełni cieszyć się życiem? Weź udział w testach konsumenckich suplementu diety Duo-FeM! Spośród osób, które zgłoszą chęć uczestnictwa w akcji, zostanie wyłonionych 30 uczestniczek testów. Każda z nich otrzyma jedno opakowanie suplementu diety Duo-FeM pozwalające na przeprowadzenie miesięcznej kuracji.  Osoby zainteresowane testami konsumenckimi prosimy o wypełnienie ankiety rekrutacyjnej. Mamy również nagrodę dla uczestniczek akcji, które odeślą wypełnioną ankietę końcową. Wyłonimy spośród nich 3 osoby, które otrzymają od sponsora testu trzymiesięczny zapas suplementu diety Duo-FeM oraz książkę.

 suplement diety duo fem

Informacje nt. testów suplementu diety Duo-FeM

  • Na zgłoszenia (przesłanie wypełnionej ankiety rekrutacyjnej) czekamy od 21.03.2016 r. do 04.04.2016 r. włącznie.
  • Spośród czytelniczek, które prześlą wypełnioną ankietę rekrutacyjną, zostanie wybranych 30 uczestniczek testów.
  • Spośród uczestniczek testu, które odeślą wypełnioną ankietę końcową, zostaną wyłonione 3 osoby. Otrzymają one od sponsora testów trzymiesięczny zapas suplementu diety Duo-FeM oraz książkę.
  • Osoby, które zostaną zakwalifikowane do testów konsumenckich, otrzymają powiadomienie drogą mailową najpóźniej do 14.04.2016 r. włącznie.
  • W ciągu 10 dni od otrzymania powiadomienia drogą mailową na adres uczestniczki akcji zostanie dostarczony suplement diety Duo-FeM. Po odebraniu przesyłki należy przesłać maila potwierdzającego na adres: redakcja@menopauza.pl
  • Każda z uczestniczek akcji zobowiązuje się do przeprowadzenia miesięcznej kuracji poprzez stosowanie suplementu diety Duo-FeM zgodnie z zaleceniami producenta podanymi na opakowaniu.
  • Po zakończeniu testowania suplementu diety Duo-FeM każda z uczestniczek zostanie poproszona o wypełnienie ankiety końcowej, oceniającej działanie produktu, która zostanie dostarczona na maila najpóźniej do 5.05.2016 r. Wypełnioną ankietę końcową należy odesłać na adres mailowy redakcja@menopauza.pldo 31.05.2016 r. włącznie
  • W testach konsumenckich suplementu diety Duo-FeM  mogą wziąć udział wszystkie osoby pełnoletnie.
  • Przesyłając dane osobowe i adresowe, wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie w celach niezbędnych do realizacji testów konsumenckich suplementu diety Duo-FeM (wybór uczestniczek, przesłanie produktu i ankiety końcowej).
  • Zgłaszając się do testów suplementu diety Duo-FeM, oświadczasz, iż znasz regulamin Testu suplementu diety Duo-FeM i w pełni go akceptujesz.

Tekst sponsorowany