Moda

Spodnie, których nie powinno zabraknąć w twojej szafie

Spodnie, których nie powinno zabraknąć w twojej szafie

Jesteś fanką spodni? Na co dzień sięgasz właśnie po nie, kompletując swoją stylizację? Przedstawiamy spodnie, których nie powinno zabraknąć w twojej szafie. Czy posiadasz je w swojej garderobie? Jeśli nie, to nic straconego. Właśnie trwają atrakcyjne wyprzedaże, podczas których kupisz je za niewielkie pieniądze.

Białe i czarne spodnie na większe wyjścia

W twojej garderobie nie powinno zabraknąć klasycznych spodni. Czarne i białe jeansy wyglądają nieco bardziej formalnie od błękitnych czy granatowych. Można je wystylizować w elegancki sposób i wyjść w nich na kolację do restauracji czy na spotkanie służbowe pod warunkiem, że w twojej firmie nie obowiązuje ścisły dress code.

Spodnie typu slouchy

Te spodnie mogą sprawiać wrażenie lekko niechlujnych. W sieciówkach pojawiły się dopiero w tym sezonie. Wcześniej nie było ich nigdzie widać. To spodnie, które mają proste nogawki, które nie przylegają ani do ud, ani do łydek. Zapewniają wygodę i stały przepływ powietrza. To rozwiązanie idealne dla kobiet, które ponad wszystko cenią sobie wygodę.

Jeansy z bardzo wysokim stanem

Od kilku sezonów jeansy z bardzo wysokim stanem są szalenie modne. To dobrze, gdyż tego rodzaju spodnie są także wygodne i praktyczne. Ze względu na wysoki stan możesz je łączyć z krótkimi topami, nie wygląda to wulgarnie, ponieważ spodnie znajdują się na wysokości talii, a bluzeczka też sięga pasa, tworząc ciekawy komplet. To zawsze lepsze rozwiązanie od wpuszczania dłuższego T-shirtu w spodnie, co czasem skutkuje powstaniem mało estetycznego wałka na wysokości brzucha.

Mom jeansy

Mom jeansy to spodnie trochę zbliżone do jeansów z bardzo wysokim stanem, ponieważ sięgają talii, teoretycznie dobrze podkreślają pośladki, choć nie przylegają do nich w sposób ścisły. Nogawki zwężają się ku dołowi, ale także nie są obcisłe. Jeśli masz szersze uda, to mom jeansy zdadzą u ciebie egzamin celująco.

Dodaj komentarz