Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette

Szukasz niewielkiej paletki cieni do powiek, którą będziesz mogła zabrać ze sobą w podróż i wykonać nią jesienny makijaż oczu? Nasze redaktorki testowały ostatnio Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette. Czy ta paletka cieni do powiek spełniła ich oczekiwania?

Kolory

Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette zawiera 6 dosyć ciemnych odcieni, które doskonale sprawdzą się w jesiennym makijażu oczu. Znajdziemy tutaj  fiolet przybrudzony szarością, który zawiera niebieskie tony (Aurora), zgaszoną zieleń (Supernatural), złoto (Magic), ciemnoniebieski cień (Enigma), szarość (Mystic) oraz brąz z domieszką różu (Borealis).

Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette

Wykończenie

2 cienie charakteryzują się matowym wykończeniem – Supernatural oraz Enigma. Sprawdzą się przy zaznaczaniu zewnętrznego kącika i korygowaniu kształtu powieki.  Pozostałe cienie należą do połyskujących, przy czym Borealis jest typowym metalikiem, natomiast Aurora oraz Mystic to duochromy.

Pigmentacja

Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette zawiera cienie o średniej pigmentacji, które pozwalają na budowanie efektu końcowego.  To rozwiązanie chroni nas przed powstaniem ciemnej, trudnej do roztarcia plamy. Łatwiej też blenduje się cienie o średniej pigmentacji.

Trwałość

Cienie z Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette zawsze nakładałyśmy na bazę pod cienie, tak zaaplikowane utrzymywały się na swoim miejscu przez cały dzień. Nie ścierały się, nie blakły, nie zbierały w załamaniu powieki. Makijaż o 23 wyglądał nieskazitelne. Cienie ze wspomnianej paletki dobrze współpracują zarówno z typową bazą pod cienie, jak i korektorem pod oczy. Możesz je nałożyć też na ten drugi kosmetyk i cieszyć się rewelacyjnym efektem.

Konsystencja i blendowanie

Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette zawiera drobno zmielone cienie o dobrej przyczepności do skóry, dzięki czemu ich rozcierania przebiega naprawdę sprawnie. Bez trudu uzyskasz ładne chmurki z przechodzących w siebie kolorów.

Cena i dostępność

Sephora Mysticaura 6 Eyeshadow Palette jest dostępna tylko w perfumeriach Sephora w cenie 49 zł.