sephora lakier do ust i policzków

Czy lakiery sprawdzają się tylko na włosach i paznokciach? Sephora udowadnia, że lakier może być doskonałym kosmetykiem do policzków oraz ust. Poznajcie Sephora lakier do policzków i ust – kosmetyk, który z powodzeniem może zagościć w każdej kosmetyczce.

Sephora lakier do policzków i ust

Forma lakieru od razu kojarzona jest z paznokciami, ale tym razem mowa o zupełnie innym produkcie, który jest przeznaczony do ust i policzków. Przypomina lakier, czyli popularne tinty, które barwią skórę, uwydatniając ich naturalny kolor oraz piękno. Lakier z nowej kolekcji Sephora Collection nadaje się do ust oraz policzków. Ma delikatną konsystencję na bazie wody, którą możemy aplikować tak, jak chcemy, nakładamy więc tyle produkty, ile uważamy za idealne do uzyskania wymarzonego efektu kolorystycznego.

Kolor idealny

Sephora Collection oferuje lakier do policzków i ust w uniwersalnym odcieniu, który idealnie pasuje do każdego typu cery. Podkreśla to, co ma każda z nas, czyli naturalne piękno. Już niewielka ilośc tego produktu, nałożonego na policzki da efekt świeżej, lekko zarumienionej cery. A usta zyskają dzięki niemu odrobinę koloru, w pełni naturalnego i zniewalającego. To produkt dla każdej kobiety, którym marzą się zmysłowe wargi i naturalnie zarumienione policzki.

Prosta aplikacja

Lakier do policzków i ust Sephora Collection zamknięto w małym opakowaniu, przypominającym lakier do paznokci. Kosmetyk wyróżnia jednak aplikator, zupełnie taki, jak w popularnych błyszczykach. Dzięki niemu, wygodnie pomalujemy usta w każdej sytuacji. Kosmetyk możemy aplikować także palcami, wszystko zależy do naszych preferencji makijażowych. Jedno jest pewne – niewielkich rozmiarów lakier możemy wrzucić do torebki i korzystać z niego kiedy tylko chcemy. Co ważne, lakier nie wysusza i nie ściąga usta, więc możemy cieszyć się efektem aplikacji bez żadnego dyskomfortu.

Lakier do policzków i ust Sephora Collection jest dostępny w klepach marki.

 

Cena: 39,00 zł