this works pielęgnacja nawilżająca

Kosmetyki multifunkcyjne są bardzo praktyczne. Oszczędzają czas i miejsce w naszej kosmetyczce.  This Works również może pochwalić się takim produktem. Pielęgnacja nawilżająca 3w1 to propozycja marki, którą koniecznie trzeba przetestować.

 

In Transit Camera Close Up This Works

This Works oferuje nam kosmetyk 3w1, czyli połączenie maski, fluidu nawilżającego oraz podkładu. Idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy cenią sobie czas. Dzięki niemu nie trzeba rano spędzać zbyt wiele czasu przed lustrem. Wystarczy jedna aplikacja na twarz, by zafundować skórze odpowiednią pielęgnację. Jeden produkt zapewnia nam rozświetlenie, nawilżenie i regenerację cery. Skóra jest piękna od samego rana.

 this works pielęgnacja nawilżająca

Formuła 3w1

Innowacyjna formuła 3w1 This Works działa na skórę dzięki odpowiednio dobranym składnikom. W składzie kosmetyku znajdziemy kwas hialuronowy, antyoksydanty czy kofeinę. Wszystko dla zniwelowania zmarszczek, wygładzenia skóry i nadania jej energii. Cera zostaje bardzo dobrze nawilżona, jest widocznie piękniejsza i rozświetlona. Możemy dostrzec to zarówno z bliska, jak i na zdjęciach.

Dobra baza pod makijaż

Pielęgnacja nawilżająca 3w1 This Works to doskonała baza pod makijaż. Wystarczy wstrząsnąć białym opakowaniem i nałożyć odrobinę kosmetyku na oczyszczoną wcześniej skórę. Po chwili kosmetyk się wchłonie, a cera jest gotowa do dalszych zabiegów. Eleganckie białe opakowanie chroni kartonik w wyrazistym, czerwonym kolorze. Kosmetyk jest dostępny w sieci Sephora. Możemy stosować go w codziennej pielęgnacji skóry twarzy.

 

Pojemność: 40 ml

Cena: 169,00 zł