Dbaj o zdrowie Zdrowie

Nagroda: książka Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie!

Hashimoto

Hashimoto to najpowszechniejsza przewlekła choroba autoimmunologiczna – zmaga się z nią co trzecia kobieta na świecie. Jest bezpośrednią przyczyną między innymi zapalenia tarczycy. I jak dotąd jest nieuleczalna. Już dziś poznaj wyniki konkursu z książką Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie autorstwa Izabelli Wentz!

Żyj normalnie z Hashimoto

Gdy w 2009 roku u farmaceutki Izabelli Wentz zdiagnozowano chorobę Hashimoto, kobieta postanowiła zmierzyć się z nią na własnych warunkach. Wykorzystując swoje doświadczenie i medyczną wiedzę mamy lekarki, opracowała kurację, dzięki której… może żyć normalnie! Teraz chce pomóc także innym.

Każdy rozdział tej książki to kolejny etap terapii. Autorka łączy w niej medycynę klasyczną z niekonwencjonalnymi sposobami leczenia. Podpowiada, jak współpracować z lekarzami, stomatologami i farmaceutami dla uzyskania najlepszych efektów. Daje wskazówki dotyczące zmiany nawyków żywieniowych i trybu życia.

Weź udział w konkursie i wygraj książkę Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie!

Aby zdobyć jeden z dwóch egzemplarzy książki Hashimoto. Jak w 90 dni pozbyć się objawów i odzyskać zdrowie Izabelli Wentz od Wydawnictwa Otwartego, wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytanie konkursowe.

Jaka jest twoja najważniejsza zasada dbania o zdrowie?

Spośród nadesłanych odpowiedzi nagrodziliśmy najciekawsze. Poniżej prezentujemy laureatki konkursu.

Monika Ł.: Moja najważniejsza, żelazna zasada dbania o zdrowie to ruch! I nie ważne, czy biegam, czy idę na spacer czy na siłownię z koleżankami. Ważne, że każdego dnia się ruszam. Dzięki temu czuję się wspaniale! Chodzę uśmiechnięta od ucha do ucha i praktycznie nie choruję. Nie ma znaczenia ile ma się lat, ruszać warto się zawsze i o każdej porze roku!

Sabina P.: Według tej zasady, którą za chwilę Wam zdradzę, moi drodzy, żyję już wiele, wiele lat. Codziennie rano wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną. Niby banalna czynność, a dużo dobrego potrafi zdziałać. Oczyszcza organizm, pobudza mnie i sprawia, że mimo wczesnej godziny mam chęć by iść do pracy czy zająć się domem. Polecam każdemu – na zdrowie! 🙂

Gratulujemy i zachęcamy do udziału w pozostałych konkursach!

Komentarze (4)

Mindi

5 lat temu

Gratuluję poradnika zdrowotnego oraz zdrowego podejścia do życia 🙂 Szkoda, że te nasze zdrowe nawyki nie gwarantują nam zdrowia ale na pewno lepszą kondycję .

Zostaw komentarz