Mr. Blanc Teeth 2-Step Mini Whitening Duo

Każdy z nas marzy o śnieżnobiałych zębach, jednak mało kto został takimi obdarzony przez matkę naturę. Spożywanie niektórych pokarmów, a nawet picie napojów może przyczynić się do powstania żółtych plam na szkliwie. Można się ich pozbyć w gabinecie stomatologicznym lub w domowych zaciszu, sięgając po innowacyjne kosmetyki. Zwłaszcza drobne przebarwienia szkliwa stosunkowo łatwo i nieinwazyjnie można usunąć za pomocą past wybielających. Jak sprawdził się u nas zestaw Mr. Blanc Teeth 2-Step Mini Whitening Duo?

Dwie pasty wybielające zęby

W skład zestawu wchodzą dwa produkty – nowa pasta wybielająca oraz klasyczna pasta Mr. Blanc wzbogacona o węgiel aktywny. Pasta w białej tubce bardziej przypomina klasyczne pasty, natomiast ta wzbogacona o węgiel aktywny zdaje się mieć nieco bardziej treściwą konsystencję.

Żegnajcie żółte plamy na szkliwie!

Stosowałyśmy oba produkty przez dwa miesiące. W tym czasie  nie odnotowałyśmy spektakularnego efektu z dnia na dzień, ale gdy porównałyśmy zdjęcie zębów przed i po kuracji, zauważyłyśmy, że szkliwo stało się wyraźnie jaśniejsze. Zniknął żółtawy odcień zębów. Te stały się wyraźnie bielsze.

Mr. Blanc Teeth 2-Step Mini Whitening Duo

Brak skutków ubocznych

Mr. Blanc Teeth 2-Step Mini Whitening Duo nie wywołał żadnych efektów niepożądanych. Nie pojawiła się nadwrażliwość zębów na gorące i ciepłe napoje. Dziąsła także nie ucierpiały w żaden sposób. Uniknęłyśmy także objawów o podłożu alergicznym.

Pasty mają świeży smak, nie pienią się jakoś spektakularnie, co postrzegamy jako ich zaletę, ponieważ unikamy dzięki temu chęci natychmiastowego pozbycia się pasty z jamy ustnej.

Mr. Blanc Teeth 2-Step Mini Whitening Duo jest dostępny wyłącznie w perfumerii Sephora w cenie 95 zł.