Twoje kosmetyki Uroda

Makijażowe metamorfozy

makijazowe-metamorfozy

Kolorowe kosmetyki do makijażu są trochę jak czarodziejska różdżka – mogą nas całkowicie odmienić w takim stopniu, w jakim tego pragniemy. Przy ich pomocy możemy upodobnić się do jednej z gwiazd kina lub muzyki, do postaci z historii lub bajki albo zwyczajnie wydobyć w codziennym wizerunku swoje najlepsze strony. Jakie kosmetyki są nam do tego niezbędne?

Każdego dnia

W wymiarze codziennym kosmetyki pomagają nam zmienić się rano w promienną, energiczną kobietę. Bo makijaż to nie tylko coś, co nas upiększa, ale także coś, co nas każdorazowo zmienia, zwłaszcza jeśli nasza skóra posiada defekty wymagające ukrycia. Ponadto, niestety, kobieta całkowicie pozbawiona makijażu stwarza wrażenie zaniedbanej i nieprofesjonalnej (dlatego nawet jeśli nie lubimy się malować, trochę pudru i szczypta tuszu zdają się być konieczne). Posiadaczki cery problematycznej koniecznie muszą zainwestować w dobry korektor do twarzy np. Maybelline, który ukryje niedoskonałości i sprawi, że po użyciu podkładu i lekko rozświetlającego pudru, będzie ona wyglądać gładko i zdrowo.

Cuda potrafi czynić także puder brązujący. Dzięki kilku wprawnym ruchom możemy całkowicie odmienić rysy twarzy. Podobnie jest, jeśli chodzi o odpowiedni makijaż oka. Stosując kilka trików, bez użycia skalpela możemy nadać twarzy harmonijny wygląd.

W stylu gwiazdy

Przy użyciu odpowiednich cieni, bronzerów, pomadek i eyelinerów, możemy wyczarować na swojej twarzy niemal każdy makijaż, który nam się zamarzy. Coraz popularniejsze są makijażowe videoblogi, na których możemy podpatrywać nieznane nam techniki dziewcząt, które rozgryzły tajemnice gwiazd i celebrytów.

Nie zapomnij, kim jesteś

Fajnie jest bawić się makijażem i umieć pokazać światu inną siebie. Ale bez względu na to, nie wolno dać się zwariować i dopuścić do sytuacji, kiedy nawet najbliższym obce będzie nasze prawdziwe oblicze. Chciałabyś w końcu być sobą, ale czy będziesz wiedziała, co to właściwie znaczy? Makijaż jest świetny, żeby ukryć niedoskonałości i podkreślić zalety, ale we wszystkim trzeba zachować umiar.

Autor zewnętrzny

Komentarze (6)

Emilly27k

8 lat temu

Makijażowe zmiany są korzystne na niektórych osobach.
Podobają mi się zmiany wyglądowe zastosowane .

drobina

9 lat temu

„Ponadto, niestety, kobieta całkowicie pozbawiona makijażu stwarza wrażenie zaniedbanej i nieprofesjonalnej”
Cóż za „mądre” zdanie! :\
Należę do kobiet „pozbawionych” makijażu i bez wątpienia nie stwarzam wrażenia zaniedbanej i nieprofesjonalnej. Na pewno wyglądam lepiej niż kobiety z beznadziejnym makijażem. Dodam, że potrafię docenić piękny makijaż u wielu kobiet, ale sama należę do tych, które „nie chcą i nie muszą”.

pati25

9 lat temu

Makijażem możemy odmienić swoją twarz.Wystarczy odpowiednie nałożenie kosmetyku.Nie maluję się codziennie.Na wyjście tylko nakładam podkład,błyszczyk na usta.Tuszem rzęsy.Makijaż zakrywa niedoskonałości cery

filodendron

10 lat temu

Ja maluję sie codziennie. Po umyciu rano od razu robię makijaż. Nie wyszłabym nigdzie z domu bez makijażu. W tej chwili to jest wymóg cywilizacyjny.Każda kobieta może odjąć sobie makijażem i fryzurą od 10- 20 lat. A to miło przedłużyć sobie młodość o 20 lat i czuc sie atrakcyjną i zadbaną.

Mindi

10 lat temu

W makijażu jest odrobina magi 🙂 Zbyt rzadko się maluję, ponieważ skupiam się na dobrej kondycji mojej problematycznej skóry. Jednak na szczególne okazje mam kosmetyki kolorowe, które powodują, że czuję się bardziej zadbana i pewniejsza siebie. Lubię naturalność i podpisuję się pod ostatnim zdaniem w artykule ” Makijaż jest świetny, żeby ukryć niedoskonałości i podkreślić zalety, ale we wszystkim trzeba zachować umiar”

Zostaw komentarz