Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Make Up For Ever wielozadaniowy ołówek

make up for ever kredka do ust

Szukasz kosmetyku, którym podkreślisz usta, policzki, brwi, policzki i powiekę? Puść wodze fantazji i baw się makijażem! Make Up For Ever wielozadaniowy ołówek pomoże ci zrealizować najbardziej śmiałe wizje artystyczne.

make up for ever czerwona kredka do ust

Make Up For Ever wielozadaniowy ołówek – kosmetyk multifunkcyjny

To kosmetyk wielozadaniowy, który poradzi sobie z narysowaniem jaskółki, piegów czy podkreśleniem brwi. Oczywiście to, co możesz zrobić z wielozadaniowym ołówkiem Make Up For Ever zależy oczywiście od tego, jakim odcieniem dysponujesz. Czerwienią pomalujesz usta i narysujesz kolorową kreskę na powiece ruchomej. Wpadającą w brąz możesz zaakcentować brwi. Jest to możliwe dzięki precyzyjnej, ostrej końcówce.

make up for ever konturówka do ust

Pigmentacja

Make Up For Ever wielozadaniowy ołówek jest dobrze napigmentowany. Wystarczy jedno pociągnięcie, by zobaczyć na skórze wyraźny kolor.  Kredka nie jest ani zbyt miękka, ani zbyt twarda. Oznacza to, iż nie łamie się podczas aplikacji, ale też wykonanie makijażu nie wiąże się z niepotrzebnym pocieraniem skóry.

make up for ever wielozadaniowy ołówek

Konturówka do ust

Make Up For Ever wielozadaniowy ołówek to kosmetyk w pełni matowy, który sprawdza się w roli bazy pod makijaż ust. Z jego pomocą dokładnie obrysujesz kontur warg. Możesz je także wypełnić wybranym odcieniem i na tak przygotowane usta nałożyć pomadkę w zbliżonym odcieniu. Dzięki temu prostemu trikowi make-up przetrwa zdecydowanie dłużej.

make up for ever fioletowa konturówka do ust

Trwałość

Trwałość stanowi dodatkowy atut wielozadaniowego ołówka Make Up For Ever. Ten nie ściera się w środku dnia, cały czas wygląda nieskazitelnie. Mocno wtapia się w usta.  Praca z nim to prawdziwa przyjemność. Kosmetyk wymaga temperowania, ma postać osadzonej w drewnie kredki, co niewątpliwie stanowi rozwiązanie ekologiczne.

Za wielozadaniowy ołówek Make Up For Ever zapłacimy w perfumerii internetowej Sephora 95 zł.

Komentarze

Irena

6 lat temu

Lubię takie rozwiązania. Sama będąc nastolatką pomadką malowałam sobie usta i od razu robiłam nią grube kreski na powiece, a tuszem do rzęs malowałam brwi.
Taka kredka też z pewnością znalazłaby miejsce w mojej kosmetyczce 😉

Zostaw komentarz