magia-kobiecych-dodatkow-a-indywidualizm

Czy masz świadomość jak ten niewielki dodatek może odmienić całość garderoby w okresie jesienno-zimowym? Szal, chusta, czy komin dają możliwość wyrażenia i podkreślenia własnego, indywidualnego stylu.

Wszelkiego rodzaju szale, chusty i kominy mają wymiar ponadczasowy. Moda w tym wypadku gwarantuje wszechstronność tego dodatku w stylizacjach na każdą porę roku. Na rynku istnieje pełna paleta barw, materiałów, długości i rozmiarów, tak żeby niezależnie od tego do jakiej stylizacji zostanie wykorzystany – pasował idealnie! Strój formalny czy nieformalny zyska po dodaniu go charakteru pokusy i zmysłowości.

Wiązanie szalika czy chusty może być prostsze, niż się wydaje, i zależnie od zastosowanej techniki czyni ubiór szalenie atrakcyjnym. Eksperymentuj śmiało ze stylami noszenia szalika, będziesz zaskoczona jak wiele kombinacji masz przed sobą posiadając ten wyjątkowy dodatek. Poniżej prezentujemy kilka możliwości noszenia, wiązania.

Długi szal

Najprościej będzie złożyć go na pół. W tej formie owiń wokół szyi, a następnie dwa jego końce przełóż przez powstałą pętlę na drugim końcu szalika. Zgodnie z własnym gustem możesz jeszcze w razie potrzeby dopasować go bardziej pozostawiając jeden koniec dłuższy. Przedstawiony przykład poza funkcją ozdobną daje naprawdę dużo ciepła!

Wielowarstwowy szyk

Szal lub chusta może dodać elegancji za sprawą związania ich w wielowarstwowy węzeł. Owiń szalik lub chustę wokół szyi, skrzyżuj na plecach, a następnie przełóż końce do przodu i zawiąż.

www.outletszop.pl