Czy wciąż dostrzegasz ograniczenia w codziennym życiu, które nakładają na Ciebie okulary? Wymarzona praca, ekstremalne sporty, wolność wyboru kreacji i makijażu. Czy wiesz, ile razy w ciągu każdego dnia, konieczność noszenia okularów ogranicza Twoje możliwości? A może już nie zwracasz na to uwagi, bo myślisz, że tak po prostu musi być? Zobacz, jak bardzo się mylisz.

 

Odkryj zabieg laserowej korekcji wzroku

Zabiegi laserowej korekcji wady wzroku to jedne z najczęściej wykonywanych procedur medycznych na świecie. Osiągnięcia nauki pozwalają odmieniać życie milionów ludzi, którzy mogą spojrzeć na świat w nowy, lepszy sposób.

Jak przebiega zabieg laserowej korekcji wad wzroku?

Kiedy zakwalifikujesz się do zabiegu laserowej korekcji wzroku, wyniki Twoich szczegółowych badań, wykonanych na stacjach diagnostycznych, wprowadzimy do pamięci lasera femtosekundowego i excimerowego.

Uzupełnią je jeszcze ustawienia chirurga, opracowane na podstawie pozostałych badań kwalifikacyjnych. Dzięki temu wiązka lasera będzie operować z olbrzymią precyzją, dla najlepszej jakości Twojego wzroku po zabiegu.

Operację laserową oczu wykonuje doświadczony chirurg w asyście pielęgniarek i instrumentariuszek w warunkach sali operacyjnej o septyce zbliżonej do laboratorium.

Do zabiegów wykorzystywane są nowoczesne technologie, dostępne na rynku.

Na przykład inteligentny laser femtosekundowy to przełom w zabiegach laserowej korekcji wzroku

zabieg laserowej korekcji wad wzroku

Korekta laserowa wzroku KROK PO KROKU

  • Pacjent zgłasza się o wyznaczonej godzinie do kliniki
  • W szatni przebiera się w wygodną odzież np. dres, po czym z pielęgniarką udaję się do pokoju pacjenta, gdzie podpisuję zgodę na zabieg
  • Na sali operacyjnej przemywane jest pole operacyjne specjalnym środkiem odkażającym i zakładana jest serweta okulistyczna ze specjalnie wyciętym otworem na oko
  • Chirurg odpowiednio ustawia ramię lasera i rozpoczyna zabieg, w trakcie którego Pacjent jest w stałym kontakcie z chirurgiem i jest informowany na bieżąco o wykonywanych działaniach
  • Po zabiegu, który trwa kilka minut, zakładana jest specjalna soczewka opatrunkowa, która przyspiesza regenerację i gojenie się rogówki
  • Pacjent wraca do pokoju pooperacyjnego i pozostaje pod opieką pielęgniarki.
  • Po około 20-30 minutach chirurg w celu kontroli ogląda operowane oko
  • Pacjent dostaje zestaw specjalnych kropli, które wystarczają na miesiąc, informowany jest o godzinie wizyty kontrolnej, na którą obowiązkowo zgłasza się następnego dnia. Zostaje również poinformowany o zaleceniach po zabiegu i wraca do domu

zabieg laserowej korekcji wzroku

 

Wielu Pacjentów po zabiegach mówi, że największą trudność sprawiło im zapisanie się na konsultację. Dlaczego? Bo podczas tej diagnostyki lekarz rozwiał większość ich wątpliwości, obalił mity dotyczące laserowej korekcji wzroku i dokładnie wyjaśnił, na czym polega zabieg i jakich efektów można się spodziewać.

Ci Pacjenci dziś nie noszą już okularów; czują się wolni i cieszą się pełnią życia. A wielu z nich bało się jeszcze bardziej niż Ty.

Daj więc sobie szansę i zrób właściwy krok w kierunku nowej jakości życia. Wszystko rozpoczyna się od bezpłatnej konsultacji i rozmowy z ekspertami, którzy zadbają o Ciebie jak o członka swojej rodziny. Rodziny, w której widzimy swoje troski i obawy oraz robimy wszystko, aby wspólnie dzielić się radością życia. Bez okularów.

 

Umów się na wstępną bezpłatną kwalifikację do laserowej korekcji wzroku w klinice Eyemed:

www.eyemed.pl/laserowa-korekcja-wzroku/

www.eyemed.pl/