Lirene Folacyna 50+ Express Lifting

Zbliżające się święta stanowią doskonałą okazję, żeby sprawić swojej skórze prezent. Już dziś weź udział w naszym konkursie i wygraj zestaw kosmetyków marki Lirene Folacyna 50+ Express Lifting!

Specjalnie dla użytkowniczek serwisu Menopauza.pl marka Lirene ufundowała 5 zestawów kosmetyków Lirene Folacyna 50+ Express Lifting. W skład każdego z nich wchodzą następujące produkty:

 • Intensywnie napinający krem do twarzy i na szyję na dzień SPF 10

Intensywnie napinający krem do twarzy i na szyję dla kobiet po 50. roku życia na dzień. Unikalny kompleks odnowy DNA (proTelomer™ + kwas foliowy) w połączeniu z jonami miedzi przeciwdziałają efektom starzenia się skóry. Wielopłaszczyznowy lifting. Kwas foliowyproTelomer oraz witamina C stymulują odnowę włókien podporowych i aktywują procesy regeneracji komórek, poprawiając napięcie i elastyczność skóry oraz zapobiegając jej zwiotczeniu. Efektywne niwelowanie zmarszczek. Poprzez ujędrniające działanie jonów miedzi i kwasu hialuronowego krem skutecznie wygładza skórę w widoczny sposób ją odmładzając. Przywrócenie zdrowego kolorytu możliwe jest dzięki substancjom, rozjaśniającym przebarwienia i zapobiegającym powstawaniu nowych.

Efekty stosowania kremu*:
– 93% – wygładzenie,
– 75% – poprawa napięcia skóry, efekt liftingu,
– 91% – poprawa jędrności i elastyczności,
– 89% – przywrócenie zdrowego kolorytu

*Test IN VIVO – ocena po 4 tygodniach stosowania kremu.

 • Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy i na szyję na noc

Przeciwzmarszczkowy krem do twarzy i na szyję dla kobiet po 50. roku życia na noc. Dzięki zawartości jonów miedzi i witaminy E krem redukuje zmarszczki głębokie oraz linie mimiczne, wyrównując strukturę skóry. Przywrócenie pięknego, wypoczętego wyglądu. Olejek z pestek jabłka i masło Shea intensywnie odżywiają i nawilżają, sprawiając że rano skóra jest odmłodzona i zregenerowana.

Efekty stosowania kremu*:
– 93% – wygładzenie,
– 87% – poprawa napięcia skóry, efekt liftingu,
– 93% – poprawa jędrności i elastyczności,
– 90% – głęboka i intensywna regeneracja.

*Test IN VIVO – ocena po 4 tygodniach stosowania kremu.

 • Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i na noc SPF 10

Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy dla kobiet po 50. roku życia. Unikalny kompleks odnowy DNA (proTelomer™ + kwas foliowy) w połączeniu z kwasem hialuronowym przeciwdziałają efektom starzenia się skóry. Ujędrnienie skóry okolic oczu. Kwas foliowy połączony z proTelomer™ odnawia siatkę włókien podporowych, intensywnie uelastyczniając, zwiększając napięcie i przeciwdziałając wiotczeniu skóry wokół oczu. Modelowanie konturu oka. Formuła bogata w składniki młodości – witaminy A i E oraz kwas hialuronowy – pomaga zmniejszyć ilość i widoczność zmarszczek, wyraźnie odmładzając skórę.
Wzmocnienie młodego wyglądu skóry wokół oczu. Zawarte w formule jony miedzi przeciwdziałają starzeniu się skóry i jej matowieniu. Kompleksy składników odżywczych poprawiają koloryt i likwidują opuchnięcia.

Efekty stosowania kremu*:
– 83% – uelastycznienie,
– 75% – zmniejszenie ilości i widoczności zmarszczek,
– 86% – regeneracja,
– 64% – modelowanie konturu oka.

*Test IN VIVO – ocena po 4 tygodniach stosowania.

Wygraj zestaw kosmetyków marki Lirene Folacyna 50+ Express Lifting i spraw sobie prezent pod choinkę!

Aby zdobyć 1 z 5 zestawów kosmetyków marki Lirene, wystarczy w sposób kreatywny odpowiedzieć na poniższe pytanie.

Jaki jest twój ulubiony kosmetyk marki Lirene? Swoją odpowiedź pokrótce uzasadnij.

Spośród nadesłanych wypowiedzi nagrodzimy najciekawsze. Na zgłoszenia czekamy do 13.12.2015 r. do godziny 23:59. Odpowiedzi prosimy przesyłać na maila konkurs@menopauza.pl

Życzymy powodzenia!

 

Regulamin

 • Spośród nadesłanych odpowiedzi do 13.12.2015 r. do godz. 23:59 Redakcja nagrodzi najciekawsze.
 • Organizatorem konkursu jest portal Menopauza.pl
 • Fundatorem nagród – 5 zestawów kosmetyków marki Lirene Folacyna 50+ Express Lifting (Intensywnie napinający krem do twarzy i na szyję na dzień SPF 10 + Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i na noc SPF 10 + Przeciwzmarszczkowy krem pod oczy na dzień i na noc SPF 10)
 • Konkurs zostanie rozstrzygnięty w ciągu dwóch tygodni od jego zakończenia, a jego wyniki opublikowane na portalu Menopauza.pl.
 • Nagrody zostaną wysłane do laureatów przez Redakcję portalu Menopauza.pl.pl w przeciągu miesiąca od ogłoszenia rozstrzygnięcia konkursu.
 • Reklamacje dotyczące wyłonienia laureatów można zgłaszać w ciągu 7 dni od jego rozstrzygnięcia na adres mailowy: konkurs@menopauza.pl
 • W przypadku nieodebrania nagrody przez jednego z laureatów, Redakcja wybierze i nagrodzi uczestnika, który przesłał najciekawszą wypowiedź spośród osób nienagrodzonych.
 • Nagroda nie podlega wymianie na ekwiwalent pieniężny.
 • Przesłanie zgłoszenia konkursowego jest równoznaczne z oświadczeniem, iż wypowiedź konkursowa nie została stworzona przez osoby trzecie.

 Tekst sponsorowany