Moda

Komu pasują falbanki?

Komu pasują falbanki

Falbanki stały się ostatnio bardzo modne. Znajdziemy je na rękawkach T-shirtów, u góry jeansów z wysokim stanem, na zakończeniu spódnicy czy sukienki. Komu pasują falbanki?

Falbanki pełne dziewczęcego uroku

Falbankom nie można odmówić dziewczęcego uroku. Wyglądamy w nich lekko i zwiewnie. Niestety, mają jedną zasadniczą wadę, lubią poszerzać. Jeśli zatem uważasz, że twoja figura i tak jest zbyt masywna, powinnaś się ich wystrzegać, bo optycznie tylko dodadzą ci kilogramów.

Falbanki – idealne rozwiązanie dla szczupłych kobiet

Falbanki stanowią idealne rozwiązanie dla szczupłych kobiet. Jeśli chcesz optycznie powiększyć biust, załóż bluzkę lub sukienkę z falbanką na wysokości piersi. Falbanki na staniku od stroju kąpielowego również wyglądają efektownie i optycznie powiększają biust. To świetne rozwiązanie, gdy chcesz dodać sobie objętości w wybranej części ciała.

Jak optycznie powiększyć sobie pośladki?

Z kolei falbanka na wysokości pośladków w przypadku sukienki lub spódnicy sprawia wrażenie, że pupa wydaje się większa, niż jest w rzeczywistości.  To z pewnością ucieszy panie, którym zależy na większej objętości pośladków.

Falbanki na rękawkach T-shirtu są dość trudne w noszeniu. Jeśli jesteś klepsydrą, zdeformują ci sylwetkę, poszerzając ramiona do monstrualnych rozmiarów. To jednak idealne rozwiązanie dla gruszek, do których należy większość Polek. Gdy twoje biodra są dużo szersze od ramion, możesz wyrównać proporcje swojej figury, zakładając T-shirt z falbankami na rękawkach.

Dodaj komentarz