kocham-wyprzedaze

Zakupy to sposób na poprawę humoru czy zrobienie sobie małej przyjemności…Niezależnie od tego czy kupujesz w markowych sklepach, second–hand’ach, buszujesz w internecie czy na rynku ulicznym, grunt to, aby nowy zakup sprawił Ci radość. A zakup cieszy jeszcze bardziej kiedy jest bardzo ekonomiczny…

100% zadowolenia za <50% ceny

Wyprzedaże to świetna okazja to tego, aby nabyć pełnowartościowy produkt za dużo niższą i przystępną cenę. Dzisiaj jest to standard w każdym większym sklepie – zwłaszcza w tak zwanych sieciówkach w galeriach handlowych. Wyprzedaże dotyczą końcówek kolekcji – czyli teraz możemy kupić za okazyjną cenę ubrania, buty, dodatki z kolekcji wiosna/lato, ponieważ sklepy szykują się już do prezentowania nowych kolekcji na sezon jesień/zima. W związku z tym, chcą pozbyć się zapasów na magazynie. Dla nas jest to jak najbardziej korzystne, gdyż w świeżo kupionych letnich ciuszkach możemy jeszcze chodzić przez całe lato, które na dobrą sprawę dopiero się zaczęło.

Nie daj się zmanipulować

Kupowanie na wyprzedażach to prawdziwa sztuka. Cała zabawa polega na tym, aby zrobić zakupy za naprawdę okazyjną cenę. Kupuj dużo, płać mało! – oto fundamentalna zasada każdej szanującej się mistrzyni wyprzedaży! Tutaj konieczna jest znajomość rynku i rozpoznanie w orientacyjnych cenach ubrań.

Oto konkretny przykład – elegancka, bawełniana bluzka z kołnierzykiem z długim rękawem przeceniona w popularnym sklepie odzieżowym ze 100 zł na 80 zł – to żadna okazja, zwłaszcza kiedy witryny sklepowe kuszą hasłami minus 50%. Drogie Panie, nie dajmy się zrobić w balona! Kiedy ta sama bluzka jest przeceniona ze 100 zł na 20 zł, a właściwie 19,99 zł (powszechnie praktykowany chwyt reklamowy) to wtedy możemy ją kupić ze spokojnym sumieniem i lekkim portfelem, że skorzystałyśmy z prawdziwej wyprzedażowej okazji!

Zuzanna Górka