Kosmetyk polecany przez redakcję Uroda

Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look

Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look

Kreska dopełnia makijaż oczu, nadaje mu wyrazu i sprawia, że nasze spojrzenie zyskuje na zmysłowości. Czarny eyeliner stanowi dziś podstawowe wyposażenie kosmetyczki większości kobiet.  Aby praca z nim była przyjemna, powinien charakteryzować się wysoką jakością. Jak w testach redakcyjnych wypadł Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look?

Kolor

Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look wyróżnia się odcieniem głębokiej czerni. Jest to kwintesencja klasyki, która sprawdzi się jako dopełnienie makijażu dziennego, jak i wieczorowego.

Wykończenie

Cenicie sobie elegancję i mat? Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look zapewnia właśnie takie wykończenie, nie znajdziecie tutaj połyskujących drobinek. Jest to kosmetyk, po który można sięgać na co dzień, wykonując makijaż oczu.

Pigmentacja

Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look jest dobrze napigmentowany. To niezwykle cenna informacja, ponieważ zdarza się, że tusz do kresek ma niższą koncentrację barwnika, przez co pojawiają się prześwity. Tutaj one nie występują, wystarczy jedno pociągnięcie, by uzyskać intensywnie czarną kreskę. To dobry kosmetyk dla kobiet, które mają niewprawną rękę i boją się poprawiania prześwitującej kreski, bo zawsze linia wyjedzie im za daleko.

Trwałość

Na naszych powiekach, które uprzednio zostały pokryte matowymi cieniami, kreska wygląda nienagannie przez cały dzień, aż do wieczornego demakijażu. Można ją usunąć zwykłym płynem micelarnym, nie trzeba sięgać po dwufazę.

Schnięcie

Kobo Professional szybkoschnący eyeliner w mazaku Magnetic Look rzeczywiście spełnia obietnice producenta. Kreska szybko zastyga i nie musimy się obawiać, że się rozmaże.

Precyzja

Końcówka pisaka została tak wyprofilowana, iż umożliwia wykonanie cienkiej, precyzyjnej jaskółki. Praca z tym eyelinerem stanowi czystą przyjemność.

Cena i dostępność

Kosmetyki Kobo Professional są dostępne w Drogeriach Natura. Za eyeliner zapłacimy 19,99 zł w cenie regularnej, jednak obecnie można go nabyć na promocji za jedyne 11,99 zł.

Komentarze (3)

alibabka

4 lata temu

Stosuję obecnie eyeliner w pisaku innej marki, ale jak go zużyję, chętnie przetestuję Kobo, bo jest dużo tańszy od tego, który posiadam:)

Goplana

4 lata temu

Uwielbiam eyelinery w pisaku. Polecam je wszystkim początkującym, bo malowanie nimi to czysta przyjemność:)

Zostaw komentarz