kobiety-kochaja-bizuterie

Marilyn Monroe, śpiewała o tym, że ,”Diamenty są najlepszym przyjacielem kobiety”. I rzeczywiście miała rację. Każda z nas kocha piękną, stylową biżuterię. Uwielbiamy ją kupować, a jeszcze bardziej lubimy dostawać.

Perły dla blondynki?

Biżuterię można również wybrać kierując się kolorem włosów.

  • Dla blondynki trafionym prezentem będą korale z pereł o różowej barwie. Harmonijnie skomponują się również pastelowe błękity i zielenie.
  • Urodę rudowłosych kobiet podkreślają stonowane kolory ziemi, jak brudne pomarańcze, brązy i zielenie.
  • Dla brunetek najodpowiedniejsze są zdecydowane, żywe barwy. Urodę eksponują ogniste czerwienie i zdecydowane zielenie.

Mniej znaczy więcej

Nie sztuką jest „obwiesić” się całą biżuterią jaką posiadamy. Pamiętaj, jeśli ubierasz duże kolczyki, nie potrzebujesz już naszyjnika. I na odwrót. Nie chodzi o to, żeby mieć na sobie naszyjnik, kolczyki, bransoletki i pierścionki. Oczywiście, jeżeli lubisz dużą i wyraźną biżuterię to możesz sobie na nią pozwolić, ale musisz dokonać wyboru, którą część eksponujesz. W tym przypadku, od przybytku głowa bardzo boli. Stylowa i elegancka biżuteria ma podkreślać Twoją urodę i idealnie harmonizować się ze strojem, a nie sprawić że będziesz wyglądała jak choinka.

Zuzanna Górka