starzenie się skóry
Envato, grafika partnera

Zastanawiasz się, jak to możliwe, że niektóre gwiazdy filmowe i inne osoby związane ze show-biznesem wyglądają młodo mimo zaawansowanego wieku? Z wiekiem każde ciało się starzeje, jednak można opóźnić procesy powodujące, że skóra traci gładkość i jędrność. Odkryj sekret młodego wyglądu w dojrzałym wieku i ciesz się piękną skórą jeszcze przez długie lata. Skorzystaj z mocy lasera, który zregeneruje Twoją skórę i wyraźnie poprawi jej wygląd!

Co trzeba wiedzieć na temat starzenia się skóry?

Skóra z wiekiem traci elastyczność oraz jędrność i pojawiają się na niej zmarszczki. Mało tego, traci ona ładny i zdrowy koloryt oraz widać na niej przebarwienia. W miarę upływu lat coraz trudniej jest też zachować właściwą wagę ciała, w dodatku cellulit i rozstępy stają się coraz bardziej widoczne. Starzenie się skóry jest nieuchronne, ale można znacznie go opóźnić, stosując zdrową dietę, unikając używek, regularnie uprawiając sport oraz sięgając po odpowiednie kosmetyki. Jeśli zależy Ci na szybkim i wyraźnym efekcie odmłodzenia, zainteresuj się też tematem laserowego odmładzania skóry. Laser pobudza skórę do produkcji kolagenu i poprawia krążenie krwi, czego efektem jest jej regeneracja i odmłodzenie.

kobieta ze zmarszczkami wokol oczu

Envato, grafika partnera

Czym jest fotoodmładzanie?

Fotoodmładzanie to nowoczesna i wzbudzająca duże zainteresowanie metoda ujędrniania i wygładzania skóry. Warto podkreślić, że efekty fotoodmładzania są złożone. Dzięki temu zabiegowi można też zlikwidować przebarwienia na skórze, zwęzić rozszerzone pory i pozbyć się teleangiektazji. Zabieg trwa około godziny, a już kolejnego dnia można wrócić do normalnej aktywności. Bezpośrednio po fotoodmładzaniu skóra może być lekko zaczerwieniona, następnie delikatnie się łuszczy. Pełny efekt wizyty w gabinecie kosmetycznym widać po około 2 tygodniach. Najlepsze rezultaty daje wykonanie 3-5 zabiegów fotoodmładzania.

Zamykanie naczynek laserem

Zamykanie naczynek przy użyciu lasera to kolejna propozycja dla osób, które chcą spowolnić procesy starzenia się swojej skóry. W przypadku tego zabiegu laserem naczynka zostają zamknięte, a rumień ulega redukcji. Z wiekiem często ujawnia się tendencja do pojawiania się teleangiektazji, czyli tzw. pajączków, które sprawiają, że skóra wygląda mniej atrakcyjnie. Na szczęście można się ich pozbyć, decydując się na specjalne zabiegi laserowe. 

zamykanie naczynek laserem

Envato, grafika partnera

Usuwanie blizn, rozstępów i przebarwień

Wśród zabiegów wykonywanych w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych, można też wykonać laserowe usuwanie przebarwień, które powstają pod wpływem słońca, leków lub zmian hormonalnych. Popularny jest ponadto laser na blizny i rozstępy. Wszelkie nierówności i przebarwienia na skórze sprawiają, że wygląda się starzej, jednak można z nimi sobie poradzić, wybierając najlepsze rozwiązanie. Usuwanie blizn i rozstępów, a także rozjaśnianie ciemnych plam na skórze nie musi być trudne! 

Laser ma szeroki zakres zastosowań na skórę. Jeśli zależy Ci na młodym wyglądzie, działaj w sposób zdecydowany, korzystając z innowacyjnych rozwiązań pozwalających osiągnąć wyraźnie zauważalne efekty. Zadbaj o siebie, umawiając się na nowoczesne zabiegi laserem w renomowanym salonie kosmetycznym!