Moda

Jak podkreślić talię ubiorem?

Jak podkreślić talię ubiorem

Wąska talia stanowi jeden z największych kobiecych atrybutów.  Nic dziwnego, że pragniemy go wyeksponować. Jak podkreślić talię ubiorem? Skorzystaj z naszych podpowiedzi i wyglądaj stylowo każdego dnia.

Spodnie z wysokim stanem

Spodnie z wysokim stanem cudownie podkreślają naszą talię. Wystarczy, że wpuścimy do nich koszulę lub podkoszulek. Dzięki temu talia sprawia wrażenie jeszcze bardziej ściśniętej.  Zdecydowanie warto zrezygnować z biodrówek i spodni ze średnim stanem na rzecz jeansów z wysokim.  Te wyglądają szalenie kobieco i na dodatek wydłużają nasze nogi.

Pasek na wysokości talii

Jeśli masz na sobie luźny sweter, koszulę lub sukienkę, warto sięgnąć po pasek i spiąć się z nim na wysokości pasa. W ten sposób podkreślisz wąską talię. W tej roli najlepiej sprawdzają się paski na gumie, ponieważ te tradycyjne często nie mają dostatecznej ilości dziurek lub spory kawał paska po spięciu smętnie zwisa z powodu braku szlufek.

Cropp top

Odsłaniając talię, także ją podkreślamy. W tej roli świetnie sprawdzi się cropp top, który jest na tyle krótki, że odsłoni jedno z najwęższych miejsc na naszym ciele. Pamiętaj, że to rozwiązanie sprawdza się w przypadku w miarę szczupłego brzuszka.

Koszula kopertowa

Jest ona zakładana i nierzadko wiązana na wysokości talii. Można ją zatem ciaśniej zebrać za pomocą paska i dzięki temu podkreślić talię. Tego typu koszule pięknie eksponują też biust i wystające obojczyki. Koniecznie musisz się zaopatrzyć w ten element garderoby.

Spódnica z wysokim stanem

Podobnie jak spodnie z wysokim stanem doskonale podkreśla talię pod warunkiem, że bluzkę lub koszulę włożymy do środka i równomiernie ją rozłożymy tak, aby nie tworzyła wybrzuszeń.

Trencz wiązany paskiem

Jeśli chodzi o okrycia wierzchnie, to nic tak nie podkreśla wąskiej talii jak trencz przewiązany paskiem. Gdy mocno go ściągasz, nadajesz swojej sylwetce właściwych proporcji i prezentujesz się szalenie seksownie.

Dodaj komentarz