Jak nosić classic blue

Classic blue został wybrany przez instytut Pantone kolorem 2020 roku. Kojarzy się on ze spokojem i słuchaniem własnej intuicji. Część kobiet cieszy fakt, że ten kolor będzie modny w tym roku. Nie wszystkie są jednak z niego zadowolone. Jak nosić classic blue?

Niebieski to kolor, który w każdym odcieniu pasuje bladolicym brunetkom. One mogą pozwolić sobie zarówno na noszenie błękitu, jak i granatu czy kobaltu. W ich przypadku sprawdzi się nawet neonowy niebieski i nie będzie on wyglądał tandetnie.  Jeśli nie jesteś bladolicą brunetką lub zwyczajnie nie lubisz niebieskiego, przygotowałyśmy garść porad, jak go oswoić.

Niebieski w zestawieniu z bielą

Wygląda szlachetnie i elegancko. Biel troszkę łagodzi niebieskość i sprawia, że nie rzuca się ona w oczy. W rezultacie nasza stylizacja jest bardziej stonowana. To dobre rozwiązanie dla blondynek, które w classic blue często czują się nie do końca komfortowo.

Niebieski jako element kolorowej garderoby

Niebieski może być jednym z wielu kolorów na tkaninie. Możesz wybrać sukienkę w kolorach tęczy. W rezultacie niebieskiego masz tam tylko trochę, ale wciąż świetnie wpisujesz się w obowiązujące trendy.

Niebieski jako tło dla kwiatów

Jest to bardzo dziewczęcy trend, który doda uroku każdej z nas. Postaw na sukienkę, którą uszyto z tkaniny, w której classic blue robi tylko za tło, na którym umieszczono mnóstwo kwiatów. Takie zestawienie jest łatwiejsze do zaakceptowania dla osób, które nie przepadają za niebieskościami w ubiorze.

Niebieskie dodatki

Nie musisz od razu nosić classic blue od stóp do głów. To normalne, że nie każdy kolor lubimy tak samo.  Możesz natomiast postawić na niebieskie dodatki  w postaci torebki, butów, apaszki czy opaski do włosów.

Postaw na granatowe jeansy

Zamiast wydawać krocie na ubrania i dodatki, które wyjdą z mody w przyszłym roku, lepiej postawić na coś uniwersalnego. Granatowe jeansy pasują do każdej bluzki i topu. Nigdy nie wychodzą z mody. Są do zaakceptowania także przez kobiety, które nie należą do miłośniczek classic blue.