Uroda

Artdeco Full Precision pomadka do ust

Artdeco Full Precision

Lubisz matowe pomadki? Szukasz szminki, która pozwoli ci precyzyjnie obrysować usta niczym konturówka? Chcesz, aby makijaż był trwały i wyglądał nienagannie przez wiele godzin? Artdeco Full Precision pomadka do ust stanowi odpowiedź na twoje potrzeby. Jak oceniają ją nasze redaktorki?

Odcienie

Do dyspozycji mamy wiele odcieni, począwszy od nudziaków, poprzez mauve, na czerwieni skończywszy. Każda kobieta znajdzie szminkę dostosowaną do swojego typu urody i preferencji kolorystycznych. Nasze redaktorki miały okazję przetestować: mellow mauve – brąz z domieszką fioletu oraz peach blossom – brzoskwinię.

Artdeco

Pigmentacja

Artdeco Full Precision pomadka do ust wyróżnia się wysoką koncentracją pigmentu. W rezultacie wystarczy jedno pociągnięcie, by wargi pokryły się wybranym odcieniem. Krycie jest pełne.

Wykończenie

Artdeco Full Precision pomadka do ust pozostawia matowe wykończenie, nie jest to jednak płaski mat, który wysusza usta i przyczynia się do ich pękania. Komfort noszenia wyżej wspomnianych szminek jest naprawdę wysoki. Te nie przemieszczają się poza kontur ust. Poza tym pozwalają dokładnie obrysować usta i wypełnić je wybranym kolorem. Szminka w kredce wysuwanej automatycznie to naprawdę niezwykle wygodne rozwiązanie. Pełni funkcję pomadki i konturówki w jednym. Pozwala podkreślić nawet naprawdę wąskie wargi.

Trwałość

Szminka Artdeco Full Precision utrzymuje się na ustach przez wiele godzin. Dobrze znosi kontakt z jedzeniem i piciem. Oczywiście w trakcie konsumpcji ściera się, ale następuje to powoli i równomiernie.

Wpływ na stan ust

Matowe szminki lubią wysuszać wargi, ale problem ten nie dotyczy szminek Artdeco Full Precision. Jest to jeden z tych kosmetyków, które komfortowo nosi się na wargach, gdyż nie pogarsza ich kondycji.

Cena
Za pomadkę Artdeco Full Precision zapłacimy od 50 do 65 zł w zależności od sklepu, w którym dokonujemy zakupu.

Artdeco

Dodaj komentarz