O nas

Menopauza jest naturalnym stadium życia kobiety. Tak samo jak dorastanie czy dojrzewanie, dotyczy każdej z nas. Tymczasem wiele osób wciąż traktuje ten temat, jako coś dziwnego, wstydliwego – coś, o czym się nie mówi.

e3c22e8561f6c8da44a8ece2f9d4bcdaPortal Menopauza.pl ma na celu nie tylko przełamywać społeczne tabu, lecz również informować, doradzać, bawić, przy okazji rozwijając tematy, które interesują nas – kobiety dojrzałe. Naszym nadrzędnym celem jest pokazanie, że menopauza to nie jednostka chorobowa, lecz kolejny, normalny etap życia, którego wciąż mamy przed sobą tak wiele! Jeśli pominąć kwestię hormonalnego zamieszania w organizmie, to otwiera się przed nami naprawdę piękny czas. Wreszcie możemy zwolnić bieg za karierą, wreszcie, kiedy nasze dzieci są już samodzielne, możemy spojrzeć na siebie. Nareszcie mamy możliwość spróbować rzeczy, o których zawsze marzyłyśmy, które nas interesowały, lecz zwykle brakowało na nie czasu.

My – redakcja portalu Menopauza.pl – jesteśmy grupą zapalonych optymistek, a ostatnio również optymistów, którzy postawili sobie za cel stworzenie w Internecie miejsca przyjaznego kobietom dojrzałym. Gdzie każda z nas może znaleźć coś dla siebie, każda z nas może przysłużyć się do tego, w jaki sposób rozwija się portal. Dlatego tak istotne jest dla nas, byście Drogie Czytelniczki, wskazywały nam, o czym chciałybyście czytać nie tylko a propos przekwitania, lecz w nawiązaniu do ogólnych Waszych zainteresowań.

Zachęcamy Was do dzielenia się swoimi przemyśleniami nie tylko na forum czy w komentarzach artykułów, ale również do kontaktowania się z nami za pomocą e-maila.

To dzięki Wam – naszym Czytelnikom – portal Menopauza.pl wciąż się rozwija.